La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml Koruyucu Vücut Sütü

Marka: La Roche-Posay Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3337872420597

80,83
60,62 %25İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Boyut : 400 ml
Özet Bilgi : Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun olan vücut sütü cildi rahatlatır, yeniler. Kuru ve hassas ciltlerde yoğun nemlendirici bakımı garantiler. Yatıştırıcı ve koruycu bakım sağlayan ürün cildi besler ve canlandırır. Cildi her dönem korur ve temizlenmesine destek olur. Günlük kullanıma uygun ürün uygun miktarda vücut yüzeyine uygulanır.
La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml Koruyucu Vücut Sütü

Hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygun olan ürün bebek, çocuk ve yetişkinler için ideal bir üründür. Cildin nemlenmesine, korunmasına ve yatışmasına etki eden bakım ürünü cildi nemlendirir, korur ve yatıştırır. Hafif formüllü ve cilt tarafından kolaylıkla emilen ürün kimyasal madde içermez. Cildin nemlenmesine ve yatışmasına imkan sunar. Hassas ve kuru ciltlerin bakımını en iyi şekilde gerçekleştiren ürün bebek, çocuk ve yetişkin bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Cildi nemlendiren bakım ürünü cilt tarafından hızla emilir. Günlük kullanıma uygun olan ürün parfüm ve paraben içermez. 

Cildin yoğun nem kaznamasına destek olur. Esnek ve cilt bütünlüğünü koruyan bakım ürünü sağlıklı cilt gelişimini destekler. La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml Cildin bozulmasına ve zarar görmesine asla izin vermez. Üstün koruma sağlayan bakım ürünü ile gereken koruyucu bakım sağlanır. Besleyici içerikli ürün cilde enerji katar.

La Roche Posay Lipikar Fluide 400 ml Koruyucu Vücut Sütü Özellikleri:

Hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygun olan ürün bebek ve çocukların cilt gelişimini dengeler. Cildi nemlendiren bakım ürünü koruyucu bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Hafif formüllü ürün nemlendirici, koruyucu ve yatıştırıcı bakım sunar. Günlük kullanıma uygun ürün cildin esnekliğini ve bütünlüğünü sağlar. Etkili ürünle nem dengesi korunur. Sağlıklı cilt gelişimini destekleyen ürün üstün koruma gerçekleştirir. Bazı dönem ve durumlarda; soğuk ve sıcak havalar, mevsim geçişleri, güneş ışınlarının zararlı etkileri, stres vb. faktörler cildin nem kaybına sebep olabilmektedir. Bu duruma karşı koruma gerçekleştirmek için cildin nem dengesinin sağlanması şarttır. Dış etkenlere karşı koruma sağlayan ürünle üstün bakım gerçekleştirilir. Hassaslaşan ve dış tehditlere açık hale gelen cildin korunmasını sağlar. Mat ve cansız cildin gelişimine katkı sağlar.

Vücuda Etkisi: Bebek, çocuk ve yetişkinlerin cildinde kullanılan nemlendirici vücut sütüdür. Nemini kaybetmiş olan cildin nem ve besin kazanmasına destek olur. Sağlıklı cilt gelişimine izin veren bakım ürünü kuru ve hassas ciltlerde yatıştırıcı, koruyucu, nemlendirici bakım sunar. Cildin beslenmesini sağlayan ürünle maksimum bakım gerçekleşir.

Uygulanan Bölge: Vücudu nemlendiren bakım sütü tüm vücut yüzeyine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Cildin rahatlayarak yenilenmesine destek olan ürün cildin temizlenerek nemlenmesini sağlar. Günlük kullanıma uygun olan ürün vücut yüzeyine uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak kullanılan ürün uygun miktarda vücut yüzeyine kullanılır. Ürün 400 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır.

Marka : La Roche Posay
Ürün Serisi : Lipikar
Ürün Özellikleri : Cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek bakımını yapar. Sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler