Phyto Color 4MA Koyu Kestane Bitkisel Saç Boyası

Marka: Phyto Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3338221000330

63,72
47,79 %25İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Phyto Color 4MA Akaju-Çikolata-Kestane Bitkisel Saç Boyası
 

Açıklama
 
Phytosolba Laboratuarlarının ilk çağlardan beri boyama özellikleri nedeniyle kullanılmakta olan bitki özlerini bir araya getirerek oluşturduğu Phyto Color boyama özellikli ilk bitkisel saç boyasıdır. Yüksek oranda renk veren bitkilerden oluşan ürün saçınıza ışıltı katar ve doğal bir saç rengi elde etmenizi sağlar. Phyto Color saçlarınıza doğal bir görünüm verir ve alerji riskinin en aza indirilmesine yardımcı olur. Yoğun bitki oranı ile beyaz saçı %100 boyar. Saç renginizin uzun süre kalıcı olmasını garantiler. 

Bitkisel renklendirici özlerle saçı boyarken aynı zamanda koruyan ilk bitkisel saç boyası. Renk veren bitkilerin yüksek konsantrasyonu ile 22 farklı renk seçimi sunar.
Saçlarınızın hassasiyetine saygılı, tatlı portakal temel yağı açısından zengin ve UV filtreli bakım sonrası koruyucu krem saçların lifli kısmını kökten uca besler. Saç rengi ışıltıya kavuşur. Zengin kremsi yapıda olup akmaz. Kullanımı kolaydır. Saç rengi dibinden saç ucuna kadar homojendir. Arındırır ve ağırlaşmayı önler. Yüksek teknoloji ile bitkilerde uzmanlığını birleştiren, saç doğasına saygılı ilk boya bakımı. Bitkisel renklendirici özlerle saçı boyarken aynı zamanda koruyan ilk bitkisel saç boyası. Oksidize edici ajanlar ve amonyak içermez. Saç telinin yüzeyinde kalır. Doğal pigmentlerin rengini etkilemez. Saçın temel rengini bir ton değiştirir, saça doğal bir görünüm sağlar. Yoğun bitki konsantrasyonu ile beyaz saçı %100 boyar. Phyto Color akıcı hoş kokulu bir krem boyadır. Kullanımı kolaydır.
 
Kutu İçinde;
1 adet 60 ml hazırlayıcı losyon içerikli aplikatör
1 adet 40 ml krem boya tüpü
1 adet 25 ml boya sonrası koruyucu bakım
1 adet kullanma kılavuzu
1 çift eldiven
 
Kullanım:
Saçı aplikatör ile tel tel ayırarak karışımı saç dibine uygulayınız. Etki göstermesi için minimum 30-45 dakika bırakınız. Karışımın aldığı renkten endişe etmeyiniz.
Bekleme süresi bittikten sonra, saçın üzerine az miktarda ılık su döküp, boya maddesini eriyik haline getirmek için hafifçe masaj yapınız. Su billurlaşıncaya kadar saçınızı bol ılık suyla durulayınız. Şampuana gerek yoktur. Boya sonrası koruyucu bakım ürününü özenle karıştırarak saçın tamamına dağıtınız. Bakım ürünü köpürmez. Etki göstermesi için 2 dakika bırakınız, daha sonra bol suyla durulayınız.

Fransada, Phyto tarafından Phyto Color alt kategorisi ile üretilen ve 60 ml şişe içersinde losyon, 40 ml renklendirici krem, 12 ml koruyucu balm ve 1 eldiven içeren kutu şeklinde bulunan 

Phyto Color 4MA Akaju-Çikolata-Kestane Bitkisel Saç Boyası,

Ales Groupe distribütörlüğü ile Türkiyede yalnızca bayii eczanelerde satılmaktadır. Bitkisel içeriğiyle saçlarınızı sağlıklı bir şekilde boyamanıza yardım eden ürünün yanında uzmanlar Phyto Gloss kullanmanızı tavsiye ediyorlar. 
İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiyenin bir çok noktasındaki bayii eczanelerde satılmakta olan bu ürünü ve diğer bir çok ürünü en ucuz fiyata ve en hızlı şekilde ayağınıza kadar getiriyoruz. 

Phyto Color 4MA Akaju-Çikolata-Kestane Bitkisel Saç Boyası

 İsterseniz Yurtiçi Kargo ile İstanbul içindeyseniz isterseniz kargo isterseniz kurye ile gönderi seçeneği ve kredi kartının yanı sıra havale, paypal ve kapıda ödeme seçenekleriyle, isterseniz arayarak yada Çağlayan'da (Şişli - İstanbul) bulunan eczanemize gelerek satın alabilirsiniz. 

 


jklşhh-

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler