Klorane Papirüs Sütü İçeren Kuru & İnce Saç Bakım Şampuanı 400 ml

Marka: Klorane Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3282779239356

69,62
55,70 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Marka : Klorane
Ürün Serisi : Şampuanlar
Ürün Özellikleri : Kuru ve ince telli saçların bakımını yapar. Saçı temizleyerek parlaklık kazandırır.
Boyut : 400 ml
Özet Bilgi : Papirüs sütü içeren bakım ürünü saçları canlandırır, hacim ve dolgunluk kazandırır. Kuru saçların canlanmasına, güçlenerek sağlıklı bir hale gelmesine yardımcı olur. Saç dökülmelerine engel olan ürün saç tellerinin güçlenmesine de destek olur. Saç derisini tahriş etmez. PH değeri ile uyumludur. Ürün saç banyosu sırasında uygun ölçüde saç yüzeyine uygulanır ve ardından durulama işlemi gerçekleştirilir.

Klorane Papirüs Sütü İçeren Kuru & İnce Saç Bakım Şampuanı 400 ml

Papirüs sütü içeren şampuan ile saçların beslenmesi, temizlenmesi sağlanır. Saçlara hijyen kazandıran ürün kuru ve kolay şekil almayan saçların bakımını gerçekleştirir. Formülündeki yumuşatıcı ajanlar sayesinde saç derisini kaplar ve saçlara ipeksi bir yumuşaklık verebilir. Papirüs sütü içeren saç bakım kremi ile birlikte kullanılabilir. İnce, zayıf ve dökülen saçlar için de kullanılan ürün hacim ve dolgunluk kazandırıcı etki sağlar. 

Hava kirliliği, klor, yetersiz beslenme, vitamin eksikliği, kimyasal ürünler, boya, fön, güneş ışınları, klor ve benzer olumsuzluklar saçları yıpratır ve dökülmesine neden olur. Görünüm olarak da oldukça kötü bir hal alır. Etkili ürün saçların zayıf ve incelmiş olmasına istinaden uyguladığı bakımla güçlü ve hacimli saçlar geliştirir. İçeriğindeki besleyici bileşenleri ile saçları adeta yeniden yaratır. Yapılandırıcı ve yenileyici formülasyonu saçların dayanıklı ve kırılmaz olmasına olanak tanır. Sağlıklı saçlar için geliştirilmiş olan ürünle üst düzey bakım gerçekleşmiş olur.

Klorane Papirüs Sütü İçeren Kuru & İnce Saç Bakım Şampuanı 400 ml

Zayıf ve güçsüz olan saçların hacim kazanmasına yardımcı olur ve saç dökülmelerini de engeller. Etkili ürün saç köklerini gülendirir ve saç tellerinin deriye sıkı tutunmasını sağlar. Saç köklerinde bulunan DHT hormonunu etkisiz hale getirir. Saça dolgunluk ve parlaklık kazandırır ve güçlü bir bakım gerçekleştirir. Saç dökülmesine meydana veren mineral ve vitamin eksikliği en iyi çözüm olarak gösterilmektedir. İçeriği ile saçları kökten uca kadar besler ve saç tellerini en iyi şekilde güçlendirir. Saçların ferahlamasına ve enerji kazanmasına destek olur. Sağlıklı ve parlak saçlar geliştirir.

Saça Etkisi: Saç derisinin ph değer ile uyumludur. Etkili şampuan saç telleri ve saç derisini son derece etkili şekilde temizler. Kuru olan saçları nemlendirir, hacim ve dolgunluk kazandırır. Bitkisel kökenli ürün saç tellerini güçlendirir ve dökülmelerin durdurulmasına imkan tanır. Saçların güçlü ve hacimli olamsını sağlar.

Uygulanan Bölge: Ürün tüm saç yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Saçlar ılık su ile ıslatılır ve saçlı deriye masaj yaparak uygulanarak köpürtülmek sureti ile kullanılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Saç banyosu sırasında kullanılan ürün ıslak saça uygulanır ve saçlar köpürtülür birkaç dakika bekletilen saçlar bol su ile durulanır. Ürün 400 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.


Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler