Bioderma Sensibio H2O AR 250 ml - Temizleyici Misel Solüsyon

Marka: Bioderma Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3401351366789

61,95
55,76 %10İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Bioderma Sensibio H2O AR 250 ml - Temizleyici Misel Solüsyon

  
Ürün İsmi
:
Bioderma Sensibio H2O AR
Özet Bilgi
:
Kızarık problemi yaşayan hassas ciltler için temizleyici, makyaj çıkarıcı ve yatıştırıcı misel solüsyon
Marka
:
Bioderma
Ürün Hacmi
:
250 ml
Etki Alanı
:
Temizleyici ve rahatlatıcı
Cilt Tipleri
:
Hassas ciltler
Sonuç
:
Hassas ciltlerin temizliği ve yatışması 

Bioderma Sensibio H2O AR Ürün Özellikleri:

 
Kızarıklık problemi yaşayan hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici, makyaj çıkarıcı ve yatıştırıcı misel solüsyondur.
 
Hassas ciltlerin günlük temizliği için kullanılan bir üründür. İçeriğindeki Rosativ Patent ile kızarıklık sorunu yaşayan için ideal bir temizleyicidir.
 
Hassas içeriğe sahip olduğundan dolayı göz çevresi temizliği için kullanılabilir. Ayrıca temizlik sonrası cildin tahriş olmasını istemeyenler için uygundur.
 
Hassas cilde sahip kişilerin bakımlarına çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Hassas bir cilt hasarlardan çabuk etkilendiği için kozmetik ürünleri dikkatli seçilmelidir. Aksi halde bakım yapmak isterken cildin hasar görmesine sebep olabilirsiniz.
 
Hassas ve alerjik cilde sahip kişiler için içeriğinde parfüm ve alkol içermediği öne sürülmektedir. 
 
Cildin hassaslaşması birçok nedenden dolayı ortaya çıkmaktadır. Yaşan tarzı, beslenme şekli ve genetik olarak kaynaklanabilir. Önemli olan hassas cildin doğru ürünlerle bakımını sağlamaktır. Çünkü hassas ciltlerin diğer ciltlerden daha fazla bakıma ihtiyacı vardır.
 
Hem cilt temizleyici hem de makyaj temizleyici istiyorsanız bu ürün tam size göre olabilir. hassas ciltlerin kullanımına uygun olup cildin yatışması ve rahatlaması için uygulanır.
 
Kullanım Şekli:
 
Bir parça pamuğa temizleyiciyi dökünüz. Yüz ve göz bölgelerinizi nazikçe uygulayınız. Cildinizin temizlendiğinden emin olana kadar temizlemeye devam ediniz. Pamuk kirlendikçe yenilemeyi unutmayınız. Temizleme sonrası durulama gerektirmez.
 
Kullanım Sıklığı: Sabah ve akşam


 
Ürün Bileşimi: Aqua/Water/Eau, Peg 6 Caprylic/Capric Glycerides, Aloe Barbadensis Leafextract, Cucumis Stavus ( Cucumber ) Fruit Extract, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lecithin, Ginkgi Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis Leafextract, Propylene Glycol, Disodium Edta, Cetrimonium Bromide, Sodium Hydroxide, Citric Acid

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler