Bioderma Cicabio SPF 50+ Krem 30 ml - Güneş Koruyucu Krem

Marka: Bioderma Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3401564695546

85,55
77,00 %10İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Özet Bilgi : Leke giderici, cilt yatıştırıcı ve renk dengeleyici bakım kremidir. Cildi leke ve siyah noktalardan arındırıp ton farklılığını ortadan kaldırır, cildi lekelere karşı korur. Güneşe çıkmadan önce ve günlük olarak açık yaralar dışında tüm vücuda kuru haldeyken masaj yapılarak uygulanır. Cildin temiz olmasına özen gösterilmelidir. Tüm cilt tipleri ve kadın-erkek herkes için uygundur.
Bioderma Cicabio SPF 50 Leke Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Bakım Kremi


İnsan cildi hassas yapısı sebebiyle çeşitli sebeplerle lekelenmelere uğrayabilir. Çeşitli sebepler, dış etkenler ve en önemlisi sıka maruz kaldığımız güneşin zararlı UV ışınları cildimizde lekelenmelere yol açabilir. Bu lekelerin oluşumunun önlenmesi ve var olan lekelerin yok edilmesi amacıyla bir çok ürün üretilmiştir, fakat doğru seçilemeyen bazı ürünler de cildinize hasar vermektedir. Bioderma Cicabio SPF 50 Leke Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Bakım Kremi leke sorunu yaşayan kişilerin sorunları çözebilecek bir ürünür.


Bioderma Cicabio SPF 50 Leke Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Bakım Kremi lekelenmiş lekelenmeye eğilimli, hassas ve tahriş olmuş ciltler için kullanılır. Cilt lekelerinin en önemli sebeplerinden biri olan güneşe karşı 50 Spf yüksek güneş koruması içerir. Leke sorunlarını çözerken aynı zamanda cildin bakımını yapar, cildi nemlendirir kuruyan ciltlerin kuruma problemini ve kurumayla ortaya çıkan bazı durumları ortadan kaldırır. Cildi yatıştırır ve rahatlatır. Bioderma Cicabio serisinin diğer ürünlerini inceleyebilir, cilt bakımınızı uygun ürünlerle tamamlayabilirsiniz.

Bioderma Cicabio SPF 50 Leke Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Bakım Kremi Özellikleri

  • Bioderma Cicabio SPF 50 Leke Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Bakım Kremi bazı çeşitli nedenler, özellikle güneşin zararlı UV ışınları sebebiyle leke oluşumuna meyilli ciltler için üretilmiş bir ürünüdür.
  • Cilt lekelerinin oluşumundaki en önemli sebep olan güneş ışınlarından cildi koruma için 50 SPF güneş koruması içerir.
  • Cildi güneş ve diğer dış etkenlerden korurken aynı zamanda nem dengesini kaybetmiş, kurumuş, tahriş olmuş ciltlerin bakımını yapar.
  • Cildi nemlendirir, yatıştırır ve kuruma probleminin tekrarlanmasını engeller.
  • Kuruma sebebiyle oluşan yanma ve kaşınma hissini ortadan kaldırır.

Kullanım Şekli:
  • Leke sorunu yaşadığınız bölgelere güneşe maruz kalmadan evvel uygulayın. Gerektiğinde gün içinde uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.
  • Açık yaralarda kullanılmaz. 


Marka : Bioderma
Ürün Serisi : Cicabio
Ürün Özellikleri : Cilt lekelerine neden olan güneş ışınlarını engellemeye yönelik geliştirilmiş bir üründür. Lekeleri giderir, cildi yatıştırır.
Boyut : 200 ml

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler