Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı 15 ml

Marka: Bioderma Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 9937375

40,71
36,64 %10İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Marka : Bioderma
Ürün Serisi : Atoderm
Ürün Özellikleri : Çatlamış dudakların onarımını sağlar. Dudağı nemlendirir, besler ve yatıştırır.
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Dudakların çatlaklık ve kuruma sorununu gidermeye yönelik geliştirilmiş dudak nemlendirici ve onarıcı bakım ürünüdür. Tüm cilt tipleri ve her yaş gurubu için uygundur. Cildi çatlamalara, kırışıklık ve kuruluğa karşı korur. Gerekli görüldükçe günde en az bir defa olmak koşuluyla kuru ve temiz haldeki dudak ve dudak çevresine uygulanır. Bir müddet dudakların ıslatılmaması ve suyla temas ettirilmemesi gerekir.
Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı
 
Dudaklarımızda en az cildimiz kadar hassastır. Kışın aşırı soğuklardan ötürü, yazın güneşten kaynaklı veya diğer doğal veya başka türlü olaylardan ötürü aşınabilir, yıpranabilir ve tüm bunlara bağlı bir sonuç olarak kuruyup, çatlayabilir. Belli bir noktadan sonra kuruma veya çatlama sorununa sahip dudak, sahibine acı hissi verir. Bu yüzden dudağımızda en az cildimiz kadar hassastır ve korunmaya ihtiyacı vardır. 
 
Korunmayı sağlarken ise katkı, kimyasal veya alkol gibi vücuda zararlı maddeler içeren ürünlerden uzak durmak gerekmektedir. Bunun yanında paraben veya parfüm içeren maddelerden de sakınılmalıdır. Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı adlı ürünü dudağınız bakımını, korumasını, beslenmesi ve nemlendirilmesi görevini üstlenir. 
 
Hiçbir katkı maddesi, alkol, kimyasal karışım veya koruyucu içermediği gibi, paraben ve parfüm de içermez. Böylelikle dudaklarınızı onarırken bir yandan da onun başka sorunlarla karşılaşmasına yol açmaz. Dudağınızı besleyici ve doğal bir güzellik sağlamasıyla dünyanın en çok kullanılan dudak ürünlerinden olmuştur.  
 
Anti alerjiktir yani alerji riskini en aza indirgemiştir. Eğer dudağınız acıyacak raddeye gelmişse ürün içerdiği formüllerce dudağınızın yatıştırılmasını ve ferahlamasını sağlar. Bunun dışında dudağınızı nemlendirir ve düzenli kullanımla kuruma ve çatlak sorununu tamamıyla ortadan kaldırır.  
 
Ürün pek çok dermatolog ve cilt uzmanı tarafından sıklıkla önerilmekte ve övülmektedir. Laboratuvarla testlerinden çok olumlu sonuçlara sahip olmasıyla birlikte sağlık bakanlığınca da onaya sahiptir. Hiçbir yan etkisi geri bildirilmemiştir ve herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir. 

Bioderma Atoderm Lip Balm Dudak Bakımı özellikleri

  • Dudaklarınızda ki kuruluk ve çatlak sorununu giderir.
  • Besleyicidir, onarıcıdır, koruyucudur ve nemlendiricidir.
  • Parfüm, paraben ve diğer katkı maddelerini içermez.
  • Anti alerjiktir.
Kullanım Şekli:
  • Kuru dudağınıza sürünüz.
  • İstediğiniz kadar ve istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler