Babe Soothing Micellar Gel 250 ml Temizleme Jeli

Marka: Babe Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 8437011329882

82,01
65,61 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

  
Marka : Babe
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi temizleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildin günlük bakım ihtiyacını karşılar.
Boyut : 250 ml
Özet Bilgi : Cildi derinlemesine temizleyen ürün sabun içermeyen formülül ile cildi tahriş etmeden bakım sağlar. Özel formülü ile makyaj ve kalıntılarını tamamen ortadan kaldırır. ÜRün hassas cildi temizler. Atopik ve hassas ciltlerde kullanılan ürün sentetik deterjan içermeyen formülü ile dermatitli ciltler için de kullanılır. Cildi nemlendirir, pürüzsüz ve esnek olmasını sağlar. Yüz bölgesine uygulanan ürün bir miktar ele alınır ve köpürtülür. Ardından durulama işlemi yapılır.

Babe Soothing Micellar Gel Temizleme Jeli

Hassas cilt yapısına sahip olan kişilerin ciltlerinde kullandıkları ve sonrasında meydana gelen çeşitli kimyasal bileşenler içeren kozmetik kalıntılar (makyajın iyi temizlenmemesi), sıcak, soğuk ya da rüzgar gibi hava koşulları (hava kirliliği, sigara dumanı, toz vs) etkenler kırmızı alanlar, tahriş ve kırmızı noktalar oluşabilmektedir. 

Cildin düzenli bir şekilde temizlenmeye ihtiyacı vardır. Cildin kendisinden de kaynaklanan (terleme, yağ salgılanması) sebepler cilt kirliliğine yol açar. Ciltte oluşabilecek sorunların başlıca nedeni de bu kirlenmedir. Cildin rahat nefes alması için de mutlaka bu sorunun önüne geçilmelidir. Hassas bir cilt yapısına sahipseniz aldığınız gıdalardan, günlük cilt bakımınızın her aşamasında bilinçli ve özenli olmalısınız.

Çoğu insanın cilt yapısındaki hassasiyet derecesi aynı değildir. Bazı insanların ciltleri çeşitli kremlere karşı tepki verirken diğerlerinde böyle bir sorun yaşanmaması normaldir. Yine bazı ciltlerde sık sık alerjik sorun yaşanırken diğerlerinde bu dönemler çok hafif olarak atlatılmakta ya da hiç yaşanmamaktadır. 

Babe Soothing Micellar Gel Temizleme Jeli Özellikleri

Babe soothing micellar gel temizleme jeli, ciltteki kiri arındırmaya, makyaj kalıntılarını temizlemeye, oluşacak tahrişi azaltmaya, cildi yatıştırmaya, yumuşatmaya, ciltteki lekeleri ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur.

Cilt bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olacak ürünlere sitemizin Babe Cilt Bakım Ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Yüz bölgenize uygulayınız.

Kullanım şekli: Nemlendirdiğiniz yüz bölgenize, ürünü bir miktar elinize alarak köpürtün ve masaj hareketleri ile tüm yüzünüzü kaplayacak şekilde uygulayınız. Ardından yüzünüzü durulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde 2 defa uygulayınız.

 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler