Ducray Neoptide men-Erkek tipi saç dökülmesine karşı bakım losyonu 100 ml

Marka: Ducray Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3282770038842

176,88
132,66 %25İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

DUCRAY NEOPTIDE MEN
Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu
 
Erkek Tip Kronik saç dökülmesi genellikle hormonal ve genetik sebeplerden dolayı oluşur. Bu yoğun saç kaybına daha kısa saç döngüsü ve saçların incelmesi eşlik eder. Saç dökülme belirtileri ve hızı yaşa göre değişebilir, ancak dökülmeyi yavaşlatmak için hızlı ve erken aksiyon almak önemlidir. 
 
Özellikleri:  
Neoptide Men, Saç Dökülme Karşıtı Bakım Losyonu, içeriğindeki patentli aktiflerle saç dökülmesine karşı bakım sağlar. 
Hafif yapısı sayesinde, saçı yağlı bırakmadan optimal emilim sağlar, ilk uygulamadan itibaren, saçın gücünü ve canlılığını yeniden kazanmasını destekler. Formülü iyi tolere edilir ve en hassas saç derisi üzerine bile uygulanabilir. 
 
Kullanım Şekli:  
Günde 1 kez, 9 sprey olarak kuru yada nemli saç derisine püskürtünüz. Daha çok üst kısımlara uygulayınız. Emilimi artırmak için iyice masaj yapın. Durulamayınız. Uygulamadan sonraki 2 saat içerisinde saçınızı şampuanlamayınız. En iyi sonuçlar için minimum 3 ay kullanılması önerilir. Daha iyi sonuçlar için Anaphase şampuan ile birlikte kullanınız. 
 
Kullanım uyarıları:
Uygulamadan önce kullanma şeklini dikkatlice okuyun. SADECE HARİCİ KULLANIM İÇİNDİR. Gözle temasından kaçıran. Solumayın. İyi havalandırılmış alanlarda kullanın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. 
 
Web Sitesi-

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler