Mustela Stretch Marks Recovery Serum 75 ml - Çatlak Serumu

Marka: Mustela Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3504105027506

111,98
78,39 %30İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Marka : Mustela
Ürün Serisi : Anne Bebek
Boyut : 75 ml
Özet Bilgi : Hamilelik döneminde ve sonrasında oluşan çatlak görünümlerinin giderilmesi için tasarlanan üründür. Bileşenlerinde yer alan AHA ve B5 ile cildi besleyerek onarım gerçekleştirir. Güzel kokusuyla konforlu bakıma imkan verir. Yenileyici bakım sunar.
Mustela Stretch Marks Recovery Serum 75 ml Oluşmuş Çatlak Serumu

Gebelik sırasında ve sonrasında oluşan çatlaların hafiflemesine yardımcı olur. Çatlak oluşumunu ve görünümünü giderici bakım uygular. Cildin pürüzsüzleşmesine ve görünümün düzenlenmesine destek sunar. Çatlak oluşumunu ve görünümünü giderici etki sunar. İçerdiği peptitler yardımı ile yüksek oranda cildin desteklenmesini sağlar. 

Dokularda şişme, gerilme gibi hasarların giderilmesine yardımcı olur. AHA, B5 vitaminleri hipoalerjeniktir ve emzirme döneminde bile kullanılmaktadır. Yüksek oranda yenileyici bakım sunar. Tüm çatlakların üzerine direkt olarak uygulanabilir. Kremsi yapısı ile vücuda kolaylıkla uygulanır ve hoş kokuludur. Mustela Stretch Marks Recovery Serum 75 ml düzenli ve doğru kullanımı sayesinde etkili ve pozitif sonuçlar ortaya çıkarır.

Mustela Stretch Marks Recovery Serum 75 ml Oluşmuş Çatlak Serumu

Zengin içerikli ürün çatlak oluşuma karşı önleyici bakım sunar. Cildin elastikiyetini güçlendirir ve rahatlık sunar. Yeni doğum yapan kişilere özel olarak tasarlanan serum cildin kalitesini arttırır ve Avokado Peptidleri ile hazırlanan içeriği sayesinde de yumuşaklık kazandırır ve gerginliği azaltıcı etki sunar. 

Cildi koruyan içeriği ile besleyici özelliklidir. Cilde üst düzeyde faydası vardır. Koaljen ve elastin üretimini aktif eder ve yeni cilt dokusu geliştirir. Kolajen takviyesi sağlayarak cildin yenilenmesine destek olur. Paraben, phthalate, phenoxyethanol, bisphenol, kafein ve alkol içermez. Gebelik çatlakları, hormonal değişimler, derinin gerilmesi ve kilo artışı sonucunda oluşan deformasyonların giderilmesini sağlar. Cilt yapısını korur ve oluşan çatlakları en aza indirir.

Vücuda Etkisi: Vücuttaki çatlak oluşumlarını önleyen ve cildin genç, sıkı kalmasına destek olan ürün güçlendirici etki sunar. Cildi korur ve kolajen, elastin desteği sunar. Oluşan çatlakların giderilmesine de destek olur. Cilt yapısını en iyi şekilde koruycu bakım gerçekleştirir.

Uygulanan Bölge: Çatlak oluşumunu önleyen serum ciltte oluşan çatlaklar üzerine uygulanır.

Kullanım Şekli: Temiz cilt yüzeyine günde 2 kez çatlak oluşmuş olan bölgelere uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Sabah ve akşam yeterli miktarda uygulanan ürün ciltte çatlak oluşmuş olan bölgeye masaj yaparak uygulanır. Ciltte oluşan çatlakları hafifleten ürünle etkili bakım gerçekleştirir.

Not: Göz ile teması halinde bol miktarda su ile durulanmalıdır.
 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler