Avene Trixera Creme Emolliente Rahatlatıcı Bakım Kremi 200ml

Marka: Avene Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: 3282779178433

69,62
48,73 %30İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Avene Trixera Creme Emolliente Rahatlatıcı Bakım Kremi
 

Açıklama
 
Atopik dermatit derinin iltihaplanması anlamına gelmektedir. Atopik egzama veya alerjik egzama da denir. Atopik dermatitli hastalarda alerjik rinit ve astım olma olasılığı normal insanlara göre daha fazladır. Genelde genetik olarak oluşur. Anne yada babasında atopik dermatit olan çocuklarda görülme olasılığı daha fazladır. Son zamanlarda diğer alerjik hastalıklar gibi atopik dermatit hastalığındada artış var. İklim değişikliği, alerjenler, diyetsel faktörler, enfeksiyonlar, hava kirliliği ve hayatın ilk yıllarında maruz kalınan diğer etmenler alerjik hastalıkları tetikler. Bu hastalıkları engellemenin yoluda uygun bir bakımdan geçer.
 
Atopik DermatitAtopik DermatitAtopik Dermatit

Normal şartlarda zaten cilt dış etkenlerden dolayı fazlasıyla deforme olur. Birde atopik dermatit görülürse iş dahada zor hal alır. Bu tarz cilt sorunlarına sahip bireylerin genel temizlik ve bakımlarını özel ürün kullanarak gerçekleştirmesi önemlidir. 
Avene Trixera+ Creme Emollient egzama ve dermatit sorunu yaşayan bireylerin kuru cilt hastalıkları için formüle edilmiştir. Bu ürünün özelliği ciltte görülen iltihabın tekrarlanması sırasında iltihabı azaltmak için kullandığı selectoise içermesidir. 
Atopik cilde sahip 30 hasta üzerinde yapılan çalışmalarda bütün hastaların ciltlerindeki kuruluğun %60 oranında azaldığı görülmüştür. Deneyenlerin %90'ı kullanım sonrasında ciltlerinin daha yumuşak ve nemli olduğunu farketmiştir.

Avene Trixera Creme Emolliente Rahatlatıcı Bakım Kremi
 
İçerik ve Etkileri
 
AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). KARTAMUS TİNKTORYUS (ASPİR YAĞI) ÇEKİRDEK YAĞI (KARTAMUS TİNKTORYUS ÇEKİRDEK YAĞI). MİNERAL YAĞI (SIVI PARAFİNUM). GLİSERİN. KOKOS NUSİFERA (HİNDİSTAN CEVİZİ) YAĞ (KOKOS NUSİFERA YAĞI). POLİSORBAT 60. OENOTERA BİENNİS (AKŞAM ÇİÇEĞİ) YAĞI (OENOTERA BİENNİS YAĞI). SORBİTAN STEARAT. SETİL ESTERLER. DİMETİKON. BENZOİK ASİT. BHT. KARBOMER. KLORFENESİN. DİSODYUM EDTA. GLİSİN. GLİSİN SOYA (SOYA FASULYESİ) TOHUM EKSTRESİ (GLİSİN SOYA TOHUMU EKSTRESİ). PEG-32. PEG-400. PENTİLRAMNOSİTLER. FENOKSİETANOL. SODYUM HİDROKSİT. TOKOFEROL. SU (AQUA).
 
Sabun, parfüm, paraben içermeyen formülüyle cildinize yumuşak bir dokunuş sağlar. Cildinizi rahatlatır, gerginlik ve kaşıntı hissini azaltır. İçeriğindeki bitkisel lipidik üçlü sayesinde cilt bariyerinizi korumaya yardımcı olur. Tescilli yeniliği selectiose sayesinde tahrişlerin azalmasını sağlar. İçerğindeki Avene Termal su ile cildinizi rahatlatır. 
 
Kullanma Talimatı
 
Kremi günde 1 veya 2 defa ilgili bölgeye uygulayın. 
Avene Trixera Creme Emolliente Rahatlatıcı Bakım Kremi
Fransa'da, Avéne tarafından Trixera alt serisi ile üretilen ve 200 ml tüp içersinde krem şeklinde bulunan Avene Trixera Creme Emolliente Rahatlatıcı Bakım KremiPierre Fabre distribütörlüğü ile Türkiye'de yalnızca bayii eczanelerde satılmaktadır. Atopik ciltler üzerinde kullanılması tavsiye edilen ürünün İngilizce ismi Avene Trixéra+ Sélectiose Emollient Cream, Fransızca ismi Avene Trixéra+ Sélectiose Crème émolliente.
 
İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok noktasındaki bayii eczanelerde satılmakta olan bu ürünü ve diğer bir çok ürünü en ucuz fiyata ve en hızlı şekilde ayağınıza kadar getiriyoruz. İsterseniz Yurtiçi Kargo ile İstanbul içindeyseniz isterseniz kargo isterseniz kurye ile gönderi seçeneği ve kredi kartının yanı sıra havale, paypal ve kapıda ödeme seçenekleriyle, isterseniz arayarak yada Çağlayan'da (Şişli - İstanbul) bulunan eczanemize gelerek satın alabilirsiniz.

Cilt Tipi-
Formülü-
Faydaları-
Kim Kullanmalı-
Kullanım Amacı-
Paraben-
Özellikleri-
Web Sitesi-
Kategorileri-
Marka Alt Serisi-
Dağıtım Bayilik Satım-
Etkileri-
Endikasyon veya Kullanıldığı Durumlar-
Türkiye Distribütörü-
Hamilelikte Kullanım-
Emzirirken Kullanım-
Ek Doküman Linki-
Kullanım Tavsiyesi-
Orijin, Menşei-
Marka-
Ürün Formu (Krem, losyon, tablet,...)-
Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Miktar-
Ürün Etiketleri-

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler