Topicrem Soothing Cleansing Water Günlük Cilt Temizleyici 200 ml

Marka: Topicrem Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: topicrem-401

70,21
56,17 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Marka : Topicrem
Ürün Serisi : Temizleyici Ürünler
Ürün Özellikleri : Cildinizi kirden ve makyaj kalıntılarından arındırır.
Boyut : 200 ml
Özet Bilgi : Günlük cilt temizleme suyudur. Cildin derinlemesine temizlenmesini, atık ve kalıntılardan arındırılmasını sağlar. Cildi nemlendirerek temizler ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Leke ve siyah noktaların arındırılmasına yardımcı olur. Uygun bir pamuk yardımıyla yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Tüm ciltlere uygundur ve işlem sonrasında durulama gerektirmez.

Topicrem Soothing Cleansing Water Günlük Cilt Temizleyici 200 ml

Hassas cilde sahip olan kişilerin ciltlerinde çeşitli kimyasal bileşenler içeren kozmetik kalıntılar (makyajın iyi temizlenmemesi), sıcak, soğuk ya da rüzgar gibi hava koşulları (hava kirliliği, sigara dumanı, toz vs.) etkenler kırmızı alanlar, tahriş ve kırmızı noktalar oluşabilmektedir. Cildimiz düzenli olarak temizlenmeye ihtiyaç duyar. Cildin kendisinden de kaynaklanan (terleme, yağ salgılanması) sebepler cilt kirliliğine yol açar. Ciltte oluşabilecek sorunların başlıca nedeni de bu kirlenmedir.

Her insanın cilt yapısındaki hassaslık düzeyi aynı değildir. Bazı insanların ciltleri çeşitli kremlere karşı tepki verirken diğerlerinde böyle bir sorun yaşanmaması normaldir. Yine bazı ciltlerde sık sık alerjik etkiler yaşanırken diğerlerinde bu dönemler çok hafif olarak atlatılmakta ya da hiç yaşanmamaktadır. 

Cildin rahat nefes alması için de mutlaka bu sorunun önüne geçilmelidir. Hassas bir cildiniz varsa aldığınız gıdalardan günlük cilt bakımınızın her aşamasında bilinçli ve özenli olmalısınız. Yaptığınız makyajı mutlaka gece yatmadan önce temizlemelisiniz.  Cildinizi oluşan kalıntılardan arındırarak daha sağlıklı bir cilde kavuşmak için topicrem soothing cleansing water günlük cilt temizleyicisini kullanmaya başlayın.

Topicrem Soothing Cleansing Water Günlük Cilt Temizleyici 200 ml Özellikleri

Topicrem soothing cleansing water günlük cilt temizleyicisi, cildi temizlemeye, yatıştırmaya, ciltteki makyajı silmeye, esneklik ve rahatlık kazandırmaya yardımcı olur.

Topicrem soothing cleansing water günlük cilt temizleyici ile cildinizi temizleyerek, makyaj kalıntılarından kurtararak, daha rahat ve sağlıklı bir cilde sahip olun, sizlere sunmuş olduğumuz indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Uygulanan bölge: Gözünüze, yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız.  daha sonra uygulayacağınız Topicrem Ultra Moisturizing Face Cream ile nem dengesini sağlayabilir ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Kullanım şekli: Ürünü yeteri miktarda pamuğa dökerek, göz, yüz ve boyun bölgenize masaj hareketleri ile uygulayınız. Cildi kirlerden arındırana kadar ürünü cildinize uygulayınız.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günde sabah akşam 2 defa uygulayınız.


Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler