Avene cold crem baume levres lip cream 15 ml-Kuru dudaklar için cold krem içeren stick

Marka: Avene Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Avene-400

46,02
32,21 %30İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Marka : Avene
Ürün Serisi : Dudak Bakımı
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Yüzümüzdeki en hassas ve hasara açık bölgelerimizden biri de dudaklardır. Avene Çok Yıpranmış Dudaklar İçin Onarıcı Krem çeşitli nedenlerle kurumuş, çatlamış ve yıpranmış dudaklara nemlendirme yaparak yumuşamasını ve sağlıklı-güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar. Dudaklarda yapışkan bir his bırakmaz.
Avene Baume Levres Cold Cream Çok Yıpranmış Dudaklar İçin Onarıcı Krem

Dudaklar da tıpkı hassas olan tüm cilt yapımız gibi özenli bir bakım ister. Avene Baume Levres Cold Cream akışkan dokusu ile dudaklarınızı nemlendirmeye, rahatlatmaya yardımcıdır.
 
Kurumuş, çatlamış dudakları beslemeye, korumaya yönelik tasarlanmış bir kremdir. Cold Cream, Sükralfat etken maddesi içerir. Avene Baume Levres Cold Cream, çatlak, yarılmış dudakları acıtmadan nazik bir şekilde beslemeye ve onarmaya yardım eder. Akışkan yapısı ile hemen emilir, dudaklar da yapışkan bir his bırakmaz ve dudaklara yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Güzelliğin en önemli unsuru, sağlıklı bir görüntü, temizlik ve bakımla başlar, onarımla devam eder.

Avene Baume Levres Cold Cream Çok Yıpranmış Dudaklar İçin Onarıcı Krem Özellikleri

Vücuda Etkisi: Kurumuş, çatlamış dudakların bakımında kullanılır. Dudaklarınızı nemlendirmeye, yatıştırmaya yardımcıdır. Akışkan dokusu ile dudak tarafından kolayca emilir. Dudak bakımında kullanabileceğiniz bir üründür. Pürüzsüz ve yumuşacık dudaklara sahip olmanıza yardımcıdır.
 
Uygulanan Bölge: Çatlamış dudaklarınıza ve çevresine uygulayınız. Ağız ve göz ile temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız.
 
Kullanım Şekli: Kuru dudaklarınıza bütününü kaplayacak miktarda sürmenizi öneririz. Sürdükten bir süre sonra su ile temas etmemelidir.
 
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Dudaklar çatlamaya başladığı ilk andan itibaren kullanmanızı öneririz. Hasar görmüş dudaklar için rahatsızlık duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler