Mustela Vitamin Barrier Cream-1-2-3 50 ml

Marka: Mustela Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Mustela-1234

14,50
10,15 %30İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Mustela 1-2-3 Vitamin Barrier Pişik Oluşumunu Önlemeye Yardımcı Krem 


Hassas ve narin bebeğinizin cildi en hafif bakteri ve mantarlara karşı etkili bir şekilde maruz kalmaktadır ve cildi kolayca tahriş olabilmektedir. Bebeklerin hassas ciltleri hakkında yoğun araştırmalar ve temel keşifler yapan Mustela Bebek ve Anne Bakımı Laboratuvarları 10 yılllık araştırmadan sonra , Mustela\'nın 1 > 2 > 3 Vitamin Barrier Cream ile çocuk bezi bölgesinde cilt bakımı devrimini yarattı : Cilt üzerindeki kabartmaları ve tahrişleri ve kızarıklığı önleyici etkinliği görülmemiş düzeyde onaran ve pişiği önleyen bir ürünü oluşturdu.

Pişik hakkında Görülmemiş keşifler

Expanscience Mustela Laboratuarları, Uluslararası bebek uzmanları ve lider dermatologların yanında 10 yıllık verimli araştırmaların sonucunda bebeklerin hassas ciltleri hakkında çok önemli buluşları ortaya çıkardı:
Hayatın gerçek kaynağı hücreler:
1 ) Cilt üzerindeki hücreler vücudun etrafını kaplayan değerli yapıtaşlarını içerir. Hücrelerin doğumdan itibaren 0 ve 2 yaş arasındaki ciltleri dış faktörlere karşı çok hassastır : Bu ​​dönemde deri bariyerlerinin geliştirme sürecinde koruyucu bir kalkan olarak düzgün çalışması mümkün değildir .
2 ) Bu araştırma programı çerçevesinde , Mustela araştırmacılar da doğru epidermis oluşturan hücrelerin kalbine bakımı en hassas bir şekilde destekleyecek pişik ve tahrişlerin önlenmesine aracılık eden doğal organik bileşiklerin yardımına başvurdular. 
Yeni nesil Bebek bezi kremleri 
Mustela Bu keşiflerin sonuçlarını almış ve yeni bir devrimci kremi geliştirdi :
  1 > 2 > 3 Vitamin Barrier Cream, çocuk bezi bölgesinde , kabartmalarını ve tahriş ve kızarıklığı önler ve cildi onarır . 
3 patentli doğal aktif bileşenin bir kombinasyonu sayesinde, alt bezi isilik oluşturan bütün nedenler ile mücadele eden bu ürünü geliştirdi:
- Avokado Perseosederi bariyer ve cildin hücre rezervlerini korur.
- Alcacea oxeoline iltihabı azaltır ve rahatsızlığı giderir.
- Ayçiçeği Oleodistillate zayıflayan deri bariyerini onarır.
Yeni 1 > 2 > 3 Vitamin Barrier Cream pişik vakalarına karşı mücadelenin yanı sıra günlük bazda pişik önleyici olarak kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Klinik olarak kanıtlanmış etkinliğini benzersiz düzeyde sağlayarak, çocuk bezi bölgesinde, tahrişleri engeller yatıştırır ve onarır  .

%98 Doğal organik kökenli malzemelerle yapılmış ve hiçbir koruyucu madde içermeyen yeni en hassas bebek ciltlerinin güvenle kullanabileceği yegane ürünün yüksek toleranslı formülü aşırı hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.
Bebeklerde kullanımını keyifli hale getirmek için hoş kokusu ile , Vitamin Barrier 1-2-3 Cream kolaylıkla vilt üzerinde yayılır. 
Her şeyi , bebeklerin altları bakımı ve bebek bezi değişiklikleri daha kolay hale değiştiren yeni bir çözüm !

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler