iWhite Instant Dİş Beyazlatıcı

Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: iWhite-100

89,00
84,55 %5İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

iWhite Instant Dİş Beyazlatıcı


  • Aktif bir şekilde lekeleri çıkarırken anında beyazlık sağlamaktadır: FCC (Film Kristalize Kalsiyum) Teknolojisi sayesinde bu yenilikçi tek adım beyazlatma sistemi doğal bir beyazlatıcı etkiye sahiptir. Bu FCC teknolojisinin yanısıra aynı zamanda başka bir yenilik olan P.A.P beyazlatma sistemini de içinde barındırmaktadır.
  • Yüksek oranlarda çözülebilir Ca tedarik ettiğinden dolayı aynı zamanda dişlerinkuvvetlendirilmesine yardımcı olur.
  • Tek adımda uygulama şansına sahiptir: bu nedenden dolayı fırça ve benzeri ekipmanları hazırlamanız veya özel çözeltiler ile macunları birbirine karıştırmanız gibi ara kademelerle uğraşmanız gerekmemektedir.
  • Ağızlık dişlerin hem ön hem arka yüzeyini beyazlatmak için tasarlanmıştır. Bu saydam diş  tabakasının dişin arka yüzeyindeki lekeleri yansıtmaması için önemlidir. Kullanımı kolaydır: ağızlıklar esnek ve yumuşaktır.
  • Her ağızlık uygun bir miktarda beyazlatıcı ve hassasiyeti engelleyici özel formüle edilmiş jel içerdiğinden dolayı sizin herhangi bir karışım veya hazırlık yapmanıza gerek yoktur.
  • Klinik olarak güvenliği ve etkinliği kanıtlanmıştır, peroksit veya dişlerde hassasiyetoluşturabilecek herhangi bir madde içermez.

Bazı insanların diş renkleri diğer insanlardan doğal olarak daha koyu renktedir, ancak bembeyaz dişlerle doğmuş olsanız bile sigara, kahve, çay veya benzeri leke yapıcı ürünlerin tüketimi sonucunda dişlerde lekelenmeler meydana gelmektedir.

Diş Beyazlatma son yıllarda çok büyük bir fenomen haline gelmiştir. Daha beyaz daha ışıltılı bir tebessüm genelde insanların ilk izlenim olarak aklında kalan en önemli etkendir. Aynı zamanda sağlıklı beyaz dişler kendinizi daha özgüvenli, genç, dinamik ve çekici hissetmenizi sağlayacaktır. Bu nedenden dolayı her yaşta kadın ve erkekler son yıllarda diş beyazlatmaya artan bir özen göstermişlerdir.

iWhite kullanımı kolay, dental açıdan güvenli ve anında beyazlık sağlayan bir üründür. Bu evde kullanılabilen ürün günde 20 dakika uygulanırsa anında beyazlık sağlayabilir, yaklaşık 8 ton dişlerinizin ağarmasını görebilirsiniz. Ürünün etkinliği göstermesi için 5 gün boyunca kesintisiz olarak kullanılmalıdır, daha etkin sonuçlar için dönem dönem uygulamayı tekrar etmekte yarar vardır. Tek kullanımlık damaklar aktif jel ile dolmuş kullanıma hazır halde hijyenik bir şekilde ambalajlanmıştır.


Ürün Etiketleri-
Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Marka-
Miktar-
Orijin-
Faydaları-
Türkiye Distribütörü-
Kullanım Alanları-
Web Sitesi-

Ürüne ait yorum bulunamadı.