PHILIPS NEBULİZATÖR CİHAZI INNOSPİRE ESSENCE

Marka: Philips
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Philips-Essence

175,00

Miktar:

Açıklamalar

PHILIPS NEBULİZATÖR CİHAZI INNOSPİRE ESSENCE
 

Çocuklar ve yetişkin hastaların kullanımı için hazırlanmış Etkinliği kanıtlanmış  SideStream teknolojisi ile birlikte Hızlı tedavi süresi. Ev kullanımı için güveniir ve ekonomik tercihiniz.

SideStream seti ile birlikte kullanımda :

Ortalama partikül çapı: 2.9 micron
5 microndan küçük partikül oranı %77
6-8 dakika tedavi süresiInnoSpire Essence 
 
kompresör nebülizatör sistemi
Essence Philips Respironics gelen kompresör nebülizatör sistemleri InnoSpire ailesinin bir parçasıdır ve doğru fiyatlı bir kompresör nebülizatör sistemi hızlı ve verimli aerosol ilaç dağıtım sağlar.Kanıtlanmış Sidestream teknolojisi ile birlikte, Essence, kompakt, hafif ve ekonomiktir. Şık tasarımı ev ortamına incelikle karıştırır. Bu 5 yıllık garanti kapsamında ve uluslararası güvenlik ve temel performans standart (IEC 60601-1 üçüncü baskı) ve eklerine ile uyumlu olduğunu.
 
Sidestream tek ve yeniden nebülizörleri
Essence aktif venturi sistemi özelliği ve daha hızlı ilaç dağıtım ve daha kısa tedavi süresi ile sonuçlanan kompresör, tarafından sağlanan bu ek olarak hava akışını sağlamak Sidestream yeniden ve tek nebülizatör ile verimli çalışır. Bunlar, diğer geleneksel nebülizörleri göre monte veya temizlemek için daha az parça ile kullanımı kolaydır. Sidestream benzersiz tasarım süre sonra ilaç zaman tutarlı teslim sağlar.

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler