Wollex New York Premium Class Travel Sistem Bebek Arabası Mikado Sarı

Marka: Wollex
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: WOLLEX-200-000

1.084,40

Miktar:

Açıklamalar

Ürün Özellikleri :

New York Premium Class 
Biraz lüksü seven annelere ve babalara özel olarak tasarlanmış bir bebek arabasıdır. Doğum yapan annelerin, doğum sonrası özgürlüğünü ve güzelliğine tekrar kavuşamama tedirginliğini tamamen ortadan kaldırır. New York Premium Class bebek arabası ile tekrardan tüm gözler üzerinizde olacak. Babaların hayalindeki bebek arabasında bulunması gereken özellikler Spor Görünüş (Porche tarzı jantlar), Konforlu Sürüş Keyfi, Yüksek Performans ve Şık Tasarım New York Premium Klass arabasının standartlarındadır.
Her Haftasonu Farklı Renkli Bebek Arabanız olmasını istemez misiniz?
Annelerin ve Babaların, çok özel günlerine yada aktivitelerine hazırlanırken, bebek arabalarınıda günün stiline ve tarzına göre adapte edebilirler. Gül pembe pardesü, mont, kazak veya çantası olan anne bebek arabasını da gül pembeye çevirip takım yapabilir. Ciddi bir toplantıya gidilirken, siyaha yada eğenceli bir aile toplantısına gidilerken sarı, kırmızı yada mavi renklere dönüştürebilir.
Aldığınız ürünün içeriği:
2 adet şişme tekerlek, 2 adet amortisörlü ön tekerlek, ana kucağı(oto koltuğu) bebek arabası adaptörü montelenmiş, siyah renkli puset, royal kırmızı kanopi, kanopi çıtası (2 adet), ön güvenlik barı,aliminyum gümüş gri renkli iskelet(yumuşak yükseklik ayarlı sürücü tutamağı dahil ve monteli), klavuz
Kalite Sertifikaları: EN1888, ISO9001

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler