Mesitaş Sıcak Soğuk Hava Nemlendirici CF-2658

Marka: Medishop
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Mesitaş CF-2658

145,80

Miktar:

Açıklamalar

Mesitaş Sıcak / Soğuk Hava Nemlendirici CF-2658


Temel Özellikleri:
 
   Suyu önceden ısıtma özelliği ile bakteri ve virüsleri yok eder. Otomatik ayarlama özelliği ile seçili nemin sabit kalmasını sağlar. Sürekli aynı nem oranını sürdürmek içi otomatik nem dengesi sistemi. Gece lambası özelliği ile geceleri rahat kullanım sağlar. Geniş su tankı ve uzun süreli çalışma özelliği ile etkileyici bir ürün. Su bittiğinde otomatik olarak kendisi kapanma özeliği ile güvenle kullanabilirsiniz. 2 saatlik bir zaman ayarlayıcısı vardır.  3 Farklı nem kontrol ayarı .

   Kışları ısı ile birlikte ortamın nemi kaybolur. Bu yüzden solunum sorunu yaşayan insanlar çözüm olarak buhar makinelerine yönelirler. Bu makinaları küçük bebekleri yada çocukları olan ailelerinde bir numaralı tercihi olarak önümüze çıkıyor. Buhar makinaları farklı markalar ve farklı fiyat aralıklarına sahip ürünlerdir. Buhar makinesi satın alırken ürünün ucuzluğu size bazı riskler doğurabilir. Eğer buhar makinası almaya karar verdiyseniz iki özelliğe dikkat etmelisiniz.  
 
1- Cihazın su tankının kapasitesi
 
2-Su bittiği anda otomatik olarak kapanıp kapanmaması
 
   Ucuz diye tercih ettiğiniz birçok buhar makinesinde yada bildiğiniz markaların yan saniyilerinde buhar makinası çok az su alır ve sürekli    buhar ürettiği için su çok çabuk tükenecektir. Öte yandan suyun çabuk tükenmesi sizin sürekli makineye su doldurmanızı gerektirtecektir. Bu şekilde makinenin içindeki su tükendiğinde otomatik olarak kapanmaması buhar makinalarında çok büyük tehlikedir. Buhar makinasının içinde su kalmamasına rahmen çalışmaya devam etmesi kısa devre yapabilir ve yangına sebebiyet verebilir. Lütfen buhar makinesi alırken bunlara dikkat edin normal fiyata göre ucuz olan ürünleri kesinlikle tercih etmeyiniz...
 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler