BabyNeo Bambu Alıştırma Külodu Mavi 3 Beden

Marka: BabyNeo Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: NEO-MV-11

11,57

Miktar:

Açıklamalar

 Ürün Özellikleri :

Çok özel ve yumuşak bir dokunuşa sahip olan bambu kumaşından üretilmiştir. Alerji yapmaz, normal pamuğa göre %30 daha fazla sıvıyı emer. Ürünlermizde kullanılmakta olan kumaştan, dikiş ipliğine kadar her bir malzemenin Öko-Tex 100 Standardı’nın en üst seviyesi olan ve özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası bulunmaktadır.
Bambu Alıştırma Külodu’nun dış yüzeyi %70 Bambu - %30 Pamuk Interlok, içteki emici katman %80 Bambu - %20 PES havludur. Bu iç katman %100 PU ile lamine edilmiş olup çocuğunuzun tuvaletinin dışarı sızmasını engeller. Bacak kısımları ise çok yumuşak yine Bambu Rib kumaştan üretilmiş olup, çocuğunuzun bacağına tam oturacak ama rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanmıştır. Ancak alıştırma külotlarının çocuklara tuvaletlerini söylemeye alıştırma prensibi gereği, bebek bezleri kadar yüksek emiciliği ve sızdırmazlığı yoktur. Çocuğunuza tuvalet eğitimi verirken sık sık kontrol etmeniz gerekebilir.
Ürünlerimizde PVC veya benzeri kanserojen hiçbir malzeme  kullanılmamaktadır. PU, Öko-Tex 100 standardı Class 1 sertifikalı bir ürün olup, nefes alabilen ama sıvıyı geçirmeyen özelliğe sahiptir.
Bedenler: 1 (10-15kg); 2 (15-20kg); 3 (20-25kg)

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler