Philips Avent Express Mikrodalga Buharlı Sterilizatör

Marka: Philips Avent
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: exp10

98,00

Miktar:

Açıklamalar

Philips Avent Express Mikrodalga Buharlı SterilizatörAçıklama :   Hafif ve kompakt bir  tasarıma sahip olan philips avent mikrodalga buharlı sterilizatör, hem evde hem de dışarda kullanmak için idealdir.Kapağı açılmadığı sürece içindekiler 24 saate kadar steril kallır.

Seyahatler için kullanışlıdır. Mikrodalgaların çoğuna sığar.
 

   Philips AVENT Mikrodalga Sterilizatörü piyasada bulunan birçok mikrodalga fırına sığacak şekilde tasarlanmıştır. Küçük boyutlu olması sayesinde seyahatler için son derece uygun olduğundan, ister tek gecelik isterse daha uzun seyahatlerinizde her zaman yanınızda bir steril biberon olmasını sağlar. Ayrıca, misafirlikte fazladan sterilizatör görevi de görür. Boyutlar: 166 (Y), 280 (A), 280 (U) mm.
 


Biberonlarınızı 2 dakika gibi kısa bir sürede sterilize eder
 

   Sadece su ekleyin ve mikrodalgada 2 dakika bekletin. Tam döngü uzunluğu, mikrodalganızın watt gücüne bağlıdır: 1100-1850 Watt'ta 2 dk, 850-1000 Watt'ta 4 dk, 500-850 Watt'ta 6 dk.

 

Yan klipsler kapağı güvenli şekilde kapatır
 

   Mikrodalga sterilizatörde ekstra güvenlik için yan tarafta klipsler bulunmaktadır. Bu klipsler kapağı sıkıca kapatarak, sterilizatörü mikrodalgadan çıkardığınızda sıcak suyun kolayca akmasını önler. Yan klipsler ayrıca sterilizatörü güvenle tutabilmeniz için ısınmayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Doğal buharlı sterilizasyon, zararlı mikropların %99,9'unu yok eder
 

   Sterilizasyon, bağışıklık sistemi güçlenene kadar bebeğinizi zararlı bakterilere karşı korur. Philips AVENT Sterilizatörler hızlı, kolay ve etkili şekilde uygulanan ve hiçbir kimyasal madde kullanılmayan buharlı hastane sterilizasyonu yöntemini kullanır. Kapak açılmadığı sürece sterilizatörün içindekiler 24 saat steril kalır.Bu sterilizatör BPA içermeyen malzemelrden üretilmiştir.

 


 


Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler