Devita HangOver 4 Kapsül

Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: dvt10

9,90

Miktar:

Açıklamalar

Devita HangOver 4 Kapsül  
Ürün Açıklaması  :


 

    İçeriğiyle fonksiyonel gıda takviyesi ürünüdür. içeriğinde ; Buffered C MV Multivitamin ,Ascorbic Acid Powder,Vitamin B1 (Thiamine HCL),Vitamin B2 (Riboflavin),D-Calcium Pantothenate, Selenium AAC .2% MSM Methylsulfonyl Methane ,Bilberry (Vacciniummyrtillus) (fruit) Powder ,Milk Thistle (Silybum Marianum) (Seed) Powder, Hawthorme (Crataegurs Laevigata) (Berry) Powder, Grape Seed (Vitis Vinifera) Extract 95% bulundurur.Nasıl Kullanılır :

   Hang Over 4 kapsül içerir. Günde 1-2 kez (sabah-akşam) kullanılması önerilir. Yemeklerden sonra bol su ile alınmalıdır.Uyarılar/Önlemler:


   Hamile süt veren anneler ve ilaç kullanan sağlık danışmanına başvurmadan bu ürünü kullanmamalıdır. Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu okuyunuz.

   Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. 25 derecenin altındaki oda sıcaklığında saklayınız. 


 

 Yan Etkileri : 

 

   İçerisinde kimyasal sentetik veya hormonsal koruyucu katkı maddesi bulunmamaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu bulunanların, doktorlarına ya da eczacılarına danışmadan bu ürünü kullanmaları önerilmez. Bu ürünün bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. 
 Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler