Eesoe Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum

Marka: Eeose
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Eeose52598

89,00

Miktar:

Açıklamalar

      Eesoe Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Dermatolojik Serum 

 

      Açıklama:


      Saç dökülmesi problemi yaşayan kişilerde, dökülen saçların yerine gittikçe zayıflayan ve cılız tüylere dönüşen saçlar çıkar,saçlarda dökülme problemi ilerledikçe dökülen saçların yerine yenisi çıkmaz olur. Bu           yüzden saç dökülmesinde, dökülmenin engellenmesi yeterli değildir, sağlıklı saç gelişiminide sağlamak gerekir.

 

 

      İşte bu gerekçe ile yola çıkan ÉEOSE Laboratuvarları, geliştirmiş olduğu ikili serum ile yine devrim niteliği taşıyan bir yeniliğe imza attı.  ürün sayesinde saç dökülme karşıtı bir serum ile sağlıklı saç gelişimi için          başka bir serum formunu birarada kullanıcılarının hizmetine sunuyor:

 

        SERUM NO.1:  Sabah kullanılan LiposoPenatraitt Serum, saç dökülmesine karşı etkili. Her sabah 5-6 kez saçınıza püskürterek güne saçlarınızı dökülmeye karşı koruma altına alarak başlayabileceğiniz serum,            Lipozom teknolojisi ile üretildi.

 

        SERUM NO.2:  Akşam kullanılan StimuPeptide Serum ise içeriğindeki bioaktivitesi çok yüksek etken maddelerle saç gelişimini sağlıyor. Serum sayesinde siz uyurken saçlarınız güçlenmeye ve gelişmeye devam          ediyor. 

 

 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler