Uriage Peptilys Face Cream Yüz Kremi

Marka: Uriage Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Uriage-643

123,78
99,03 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Uriage Peptilys Soin Jeunesse Complet 40ml
 
Açıklama :
 
     İlk çizgileri azaltan, cilt bakım kremi, Hassas Ciltlerin antiaging Bakım Kremi, Uriage Peptilys Face Cream, Uriage Erken Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi
 
Yaşlanmanın ilk işaretleri görünümünden kullanılabilir, Patentli bir Peptyamid ve PP vitamini tabanlı kompleksi içeren bu özel formülüyle cildi yumuşatır, geliştirmek elastikiyetini cildin ışıltısını geri kazandırır. Yapısındaki riage Termal Kaynak Su ile serbest radikallerle mücadele eder, yaşlanma çizgileri oluşmasını önler ve kutanöz yaşlanma belirtilerini düzeltir.  İlk uygulamalardan itibaren, cilt yumuşaklığını ve nem seviyesini tekrar kazanır.
 
     Hassas ciltlerin antiaging bakımı için geliştirilmiş özel formüllü Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet Yüz Kremi içerdiği peptidler sayesinde, cilt yaşlanmasını önlemeye, mevcut kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardım eder. Cildi rahatlatır, ileri derecede nemlendirir. Cildin doğal renginin korunmasına, parlak ve canlı görünmesine katkı sağlar. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde, 25 yaş üzeri kişiler için kullanımı faydalıdır. İrritan maddeler içermez. Sivilceye neden olmaz. Hipoalerjeniktir.
 
     Genç bir cilt elde etmek, ilk kırışıkları önlemek, ifade çizgilerini silmek ve azaltmak, parlaklık ve tonus eksikliğini gidermek, tüm cilt tipleri, hatta en hassas cilt tiplerinde bile gönül rahatlığı ile kullanılabilecek dermokozmetik antiaging ürün olan Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet Yüz Kremi güzelliğine önem veren, zamanın eskitici etkisini minimum'a indirmek isteyenlerin kullanabileceği bir üründürOrijinal bir Tripeptid temelli anti-aging kremi Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet, kollajen lifleri uyarıcı ve tamiri ile cilt kırışıklıkları yokederek cildin ihtiyaçlarına sağlar. Uriage Peptilys zaman etkisini yavaşlatma etkisi ile günlük dış saldırılardan korur. Zengin özellikleri olan krem aynı zamanda mükemmel bir makyaj alt yapısı oluşturur. Cildi nemli, yumuşak ve parlak tutar, düzgünleştirilir.

     Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet Yüz KremiUriage markasının ürünü olup, Anti-Aging yaşlanma karşıtı alt kategorisinde yer almakta, orijini yani menşei Fransa’dır. Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet Yüz Kremi, krem formundadır. Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet Yüz Kremi tüp ile 40ml miktar halinde ambalajlanmış ve orta yaş kadınlar için tavsiye edilmiş, güzelliğine önem veren bayanların kullanımına sunulmuştur. Kullanım amacı kırışıklıkları düzeltmek ve yeni oluşumları önlemek amacıyla özel olarak formüllendirilen Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet Yüz Kremi’nin Fransızca ismi Uriage Peptilys Soin Jeunesse Complet, İngilizce ismi Uriage Peptilys Early Anti-Ageing Care Face Cream’dir. Türkiye'de sadece Uriage ve diğer dermokozmetik markaların ürünlerini satan bayi eczanelerde satılan Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet Yüz Kremi'nin Uriage Türkiye distribütörlüğünü Valena Sağlık Hizmetleri yapmaktadır. Uriage Peptilys Face Cream Soin Jeunesse Complet Yüz Kremi ile beraber Uriage uzmanlarının tamamlayıcı olarak tavsiye ettiği Uriage Peptilys Eye Contour Care, Uriage Thermal Water, Uriage Peptilys Eye Contour, Uriage Gommage Intégral, Uriage L’Eau Démaquillante Normal to dry skin, Uriage L’Eau Démaquillante Normal to combination skin diğer Uriage ürünleri olarak tespit ettikleridir. 
 
 
Etkileri:
 
    * Kırışıklıkları önler ve düzeltir.
    * Günlük nemlendirme etkisi vardır.
    * Orijinal bir Tripeptidli ve patentli bir kompleks içerir.
    * Tüm cilt tipleri için uygundur.
    * Yüksek tolerans formülü tüm cilt tiplerine uygundur.
 
Kullanma Talimatı
 
 Sabah ve/veya akşam olmak üzere günde iki kez yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayın.
 
Özgüllükleri
    Kompozisyon:
    Tripeptid ve 2 çeşit hyaluronik asit, Nikotinamid, Uriage Termal Su içerir.
    Paraben içermez.
    Yüksek tolerans: Antialerjiktir, Akne-Sivilceye sebep olmaz. 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler