Uriage Isofill Serum Intense Repulpant

Marka: Uriage Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Uriage-859

176,41
141,13 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Uriage Isofill Serum Intense Repulpant 

Açıklama:Uriage Isofill Intense Repulpant Serum, tüm Isofill aralığının yoğun en yoğun formülüdür. Kollajen ve hyaluronik asit üretimini uyarır
 
Parfümsüz çok konsantre kırışıklık karşıtı madde içerir. Kırışıklık karşıtı yani anti wrinkle etkili üründür. Cilt mükemmelleştirir. (cilt dokusu yeniler ve cilt kadifemsi bir duygu verir).

Yaşlanma belirtilerini biyolojik yaş ile bağlantısı tam olarak çözülememiş olmakla beraber doğal fizyolojik faktörler etkiler ve belirler.  Ama birçok faktör(genetik, çevre, güneş) ve süreç farklı şekillerde cilt hasarına neden olarak "gençlik sermayesini" olumsuz yönde etkiler.
 
Uriage Isofill serisi özellikle tüm cilt tipleri, hatta en hassas cilt tiplerinin bile günlük ihtiyaçlarını karşılayarak yaşlanma belirtilerini azaltır.
 
Uriage Isofill serisi ciltteki genç görünümü yeniden aktive edecek, optimum konsantrasyonlarda üç temel ve etkili fizyolojik yaşlanma karşıtı mekanizmalarla, pro-aktif ve biyomimetik moleküllerin bir kombinasyonu ile destek verir. 
ISO 3-R biyoaktif kompleks, Uriage Termal Su’nun eşsiz mineral özelliklerini güçlendirerek, dermatologlarca en aktif ve saf  maddeler olarak bilinen (peptidler, hyaluronik asit ve yeni formül anti-hiyalüronidaz) maddeler ile birlikte olağanüstü etkilidir.
 
ISO 3-R biyoaktif kompleksi:
Hücrelerde antioksidan gücünü yeniden aktive eder, etkinleştirir.
Hyaluronik asit koruma deposunu tekrar güçlendirir.
Kollajen ve hyaluronik asit üretimini artırır.
 
Uriage Isofill Serum, Uriage Isofill kremlerin etkinliğini artırmak için, Uriage Isofill kremlerden önce yüz ve boyuna sabahları ve / veya akşamları uygulanmalıdır. Bir ya da iki doz yeterlidir.
 
Kullanım Şekli:
Uriage Isofill Serum, akşam tek olarak veya kombine olarak da kullanılabilir. Ürünün 1-2 damlaSI bütün yüz cildi için yeterlidir.
 

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler