Uriage Bariesun Parfümsüz Çocuk Güneş Kremi Spf50 Copy

Marka: Uriage Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Uriage-578

59,00
47,20 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Uriage Bariesun Fragrance-Free Cream Spf50 50ml

Açıklaması : 

Uriage Bariesun Fragrance-free Cream Spf50 cilde UVA-UVB ışınlarına ve serbest radikallere karşı yüksek koruma sağlanmasına yardımcı olur. Hafif ve kolay emilen formülüyle cildi nemlendirir ve yumuşatır. Suya ve güneş ışınlarına dayanıklıdır. Paraben ve parfüm içermez.

Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi SPF50


Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi Spf50, Uriage markasının ürünü olup, Uriage Güneş alt kategorisinde yer almakta ve orijini yani menşei Fransa’dır. Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi Spf50, krem formundadır. Tüp ile 150ml’lik miktar halinde ambalajlanmış ve erişkin ve çocukların kullanımı için tavsiye edilmiş ve hizmetine sunulmuştur. Kullanım amacı güneşin zararlı etkilerini minimuma indirip vücudu kanser ve cilt yaşlanmasından korumak ve rahatlık vermektir. Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi Spf50’nin Fransızca ismi Uriage Bariésun Spray Sans Parfum SPF50+, İngilizce ismi Uriage Bariesun SPF 50+ Fragrance-Free Spraydir. Türkiye'de Sadece bayi eczanelerde satılan Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi Spf50'ın Türkiye distribütörlüğünü Urigae Türkiye adına Velena Sağlık Hizmetleri yapmaktadır.
Uriage uzmanlarının  Uriage Bariesun Parfümsüz Güneş Kremi Spf50  ile beraber tamamlayıcı olarak tavsiye ettiği Uriage Bariésun Baume Réparateur Après-Soleil diğer ürünlerdir.

Etiketler : uriage bariesun fragrance-free cream spf50, uriage, bariesun, fragrance-free, cream, spf50, uriage bariesun, fragrance-free, cream spf50, güneş kremi , krem, güneş, uriage güneş kremi


Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Miktar50ml
MarkaUriage Türkiye
Orijin-
Ürün Etiketleriuriage bariesun fragrance-free cream spf50, uriage, bariesun, fragrance-free, cream, spf50, uriage bariesun, fragrance-free, cream spf50, güneş kremi , krem, güneş, uriage güneş kremi
Güneş Koruma Faktörü50
Cilt Tipi-
Endikasyon-
Ambalaj Formu -
Ürün Formu -
Web Sitesi-
Marka Alt Serisi-
Yer Aldığı Kategoriler-
Kim Kullanmalı-
Kullanım Amacı-
Türkiye Distribütörü-
Faydaları-
Menşei, Orijin-
ParfümsüzParfüm içermez
Renkli Güneş Koruyucu-
Formülü-

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler