Spectraban Sensetive spf30 | Güneş Kremi

Marka: Spectraban
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: spectraban102

49,00

Miktar:

Açıklamalar

Spectraban Sensetive Spf30 


Açıklama:
 
Hassas ciltler için hem UVa hem de UVB ışınlarına karşı geniş spekterumlu yüksek koruma sağlayan ve allerji oluşma ihtimalini azaltan yüksek toleransa sahip güneş koruyucudur.
Özel olarak formüle edilmiş  patentli  SPECTRABAN Sensetive solyhdra teknelojisi ile güneş kaynaklı erken yaşlanmalara yüksek oranda korunma ve nemlendirmesine yardımcı olan bileşenler içerir.
Parfüm ve boya maddeleri içermez. Hipoalerjenik ve non komedojoniktir, siyah nokta oluşumuna sebep olmaz. Suya karşı + bir dayanıklılığı vardır. Dermotolojik olarak test edilmiştir. Günlük kullanım için uygundur. Bebekler ve çocuklarda kullanımının etkinliği ve güvenliği test edilmemiştir. Bebek ve çocuklarda kullanmak isterseniz doktorunuza danışınız.Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Güneş koruyucu ürünlerin etkinliğini kullanım miktarına ve ürünün doğru kullanıma bağlı olup ürününüzü etikette belirtilen miktarlarda kullanınız.Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız. Bebekleri ve çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayın.Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu saatlerde güneşe kesinlikle çıkarmayınız. 
Güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce ve gerekli oldukça bolca ve eşit miktarlarda uygulayınız.Yüzme fiziksel aktivite havlu ile kurulanma terleme yada güneşe uzun süre maruz kalma sonrasında uygulamanın her 2 saatte bir tekrarlanması önerilir.

spectraban sensetive spf60

Brezilya'da, SPECTRABAN  tarafından spectraban  alt kategorisi ile üretilen ve 120 ml/gr içersinde  krem bulunan spectraban, Türkiyede yalnızca bayii eczanelerde satılmaktadır. Aşırı hassas ciltler için  cilt  üzerinde kullanılması tavsiye edilen ürünün İngilizce ismi Spectraban'dır. Güneş yanıklarından korunma çözümü için formüle edilen bu ürünü uzmanlar güneşe çıkılmadan yarım saat önce  kullanmasını tavsiye ediyor. 
 İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiyenin bir çok noktasındaki bayii eczanelerde satılmakta olan bu ürünü ve diğer bir çok ürünü en ucuz fiyata ve en hızlı şekilde ayağınıza kadar getiriyoruz. İsterseniz Yurtiçi Kargo ile İstanbul içindeyseniz isterseniz kargo isterseniz kurye ile gönderi seçeneği ve kredi kartının yanı sıra havale, paypal ve kapıda ödeme seçenekleriyle, isterseniz arayarak yada Çağlayan'da (Şişli - İstanbul) bulunan eczanemize gelerek satın alabilirsiniz. 


Web Sitesi-
Marka Alt Serisi-
Yer Aldığı Kategoriler-
Kim Kullanmalı-
Kullanım Amacı-
Türkiye Distribütörü-
Faydaları-
Menşei, Orijin-
Parfümsüz-
Renkli Güneş Koruyucu-
Formülü-
Orijin-
MarkaSpectraban
Miktar-
Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Güneş Koruma FaktörüSpf30
Ürün EtiketleriSpectraban Sensetive Spf30
Cilt Tipi-
Endikasyon-
Ambalaj Formu -
Ürün Formu -

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler