Spectraban Fluid Spf 60| Güneş Koruyucu

Marka: Spectraban
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: spectraban101

59,00

Miktar:

Açıklamalar

SPECTRABAN FLUİD SPF 60 | GÜNEŞ KORUYUCU

Açıklama:
 
Spectraban Fluid, yağlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için hem UVA hemde UVB ışınlarına karşı geniş septerumlu çok yüksek koruma sağlayan ve nemlendirici etki gösteren bir güneş koruyucudur. Özel olarak formüle edilmiş Spectraban Fluid pantentli Solhydra teknolojisi ile güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine cildin güneş yanıklarına, cildin güneş yanıklarına karşı çok yüksek oranda korunmasına ve nemlendirilmesine yardımcı olan yenilikçi bileşenler içerir. Parfüm koruyucu ve boya maddeleri içermez. Suya dayanıklıdır. Dermotolojik olarak test edilmiştir. Günlük kullanım için uygundur. Çocuklarda ve bebeklerde günlük kullanım etkinliği ve güvenliği  test edilmiştir. Bebek ve çocuklarda kullanımı için doktorunuza başvurunuz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 
 
Güneş koruyucu ürünlerin etkinliğini kullanım miktarına ve ürünün doğru kullanıma bağlı olup ürününüzü etikette belirtilen miktarlarda kullanınız.Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız. Bebekleri ve çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayın.Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu saatlerde güneşe kesinlikle çıkarmayınız. 
Güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce ve gerekli oldukça bolca ve eşit miktarlarda uygulayınız.Yüzme fiziksel aktivite havlu ile kurulanma terleme yada güneşe uzun süre maruz kalma sonrasında uygulamanın her 2 saatte bir tekrarlanması önerilir.

Brezilya'da, SPECTRABAN  tarafından spectraban  alt kategorisi ile üretilen ve 120 ml/gr içersinde  krem bulunan spectraban, Türkiyede yalnızca bayii eczanelerde satılmaktadır. Aşırı hassas ciltler için  cilt  üzerinde kullanılması tavsiye edilen ürünün İngilizce ismi Spectraban'dır. Güneş yanıklarından korunma çözümü için formüle edilen bu ürünü uzmanlar güneşe çıkılmadan yarım saat önce  kullanmasını tavsiye ediyor. 
 
İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiyenin bir çok noktasındaki bayii eczanelerde satılmakta olan bu ürünü ve diğer bir çok ürünü en ucuz fiyata ve en hızlı şekilde ayağınıza kadar getiriyoruz. İsterseniz Yurtiçi Kargo ile İstanbul içindeyseniz isterseniz kargo isterseniz kurye ile gönderi seçeneği ve kredi kartının yanı sıra havale, paypal ve kapıda ödeme seçenekleriyle, isterseniz arayarak yada Çağlayan'da (Şişli - İstanbul) bulunan eczanemize gelerek satın alabilirsiniz. 


Web Sitesi-
Marka Alt Serisi-
Yer Aldığı Kategoriler-
Kim Kullanmalı-
Kullanım Amacı-
Türkiye Distribütörü-
Faydaları-
Menşei, Orijin-
Parfümsüz-
Renkli Güneş Koruyucu-
Formülü-
Orijin-
MarkaSpectraban
Miktar-
Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Güneş Koruma Faktörü-
Ürün EtiketleriSpectraban Fluid Spf 60 Güneş Koruyucu
Cilt Tipi-
Endikasyon-
Ambalaj Formu -
Ürün Formu -

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler