Spectraban İntense Spf 60+ Kuru Ciltlere Güneş Koruyucu 60gr

Marka: Spectraban
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: spectraban100

49,00

Miktar:

Açıklamalar

Spectraban İntense Spf 60+ Kuru Ciltlere Güneş Koruyucu  60gr

Açıklama:

Güneş koruyucu ürünlerin etkinliğini kullanım miktarına ve ürünün doğru kullanıma bağlı olup ürününüzü etikette belirtilen miktarlarda kullanınız.Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız. Bebekleri ve çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayın.Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu saatlerde güneşe kesinlikle çıkarmayınız.  Güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce ve gerekli oldukça bolca ve eşit miktarlarda uygulayınız.Yüzme fiziksel aktivite havlu ile kurulanma terleme yada güneşe uzun süre maruz kalma sonrasında uygulamanın her 2 saatte bir tekrarlanması önerilir.

 
Brezilya'da, SPECTRABAN  tarafından spectraban  alt kategorisi ile üretilen ve 60 ml/gr içersinde  krem bulunan spectraban, Türkiyede yalnızca bayii eczanelerde satılmaktadır. Aşırı hassas ciltler için  cilt  üzerinde kullanılması tavsiye edilen ürünün İngilizce ismi Spectraban'dır. Güneş yanıklarından korunma çözümü için formüle edilen bu ürünü uzmanlar güneşe çıkılmadan yarım saat önce  kullanmasını tavsiye ediyor. 
 
İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiyenin bir çok noktasındaki bayii eczanelerde satılmakta olan bu ürünü ve diğer bir çok ürünü en ucuz fiyata ve en hızlı şekilde ayağınıza kadar getiriyoruz. İsterseniz Yurtiçi Kargo ile İstanbul içindeyseniz isterseniz kargo isterseniz kurye ile gönderi seçeneği ve kredi kartının yanı sıra havale, paypal ve kapıda ödeme seçenekleriyle, isterseniz arayarak yada Çağlayan'da (Şişli - İstanbul) bulunan eczanemize gelerek satın alabilirsiniz. 

spectraban spf60


Web Sitesi-
Marka Alt Serisi-
Yer Aldığı Kategoriler-
Kim Kullanmalı-
Kullanım Amacı-
Türkiye Distribütörü-
Faydaları-
Menşei, Orijin-
Parfümsüz-
Renkli Güneş Koruyucu-
Formülü-
Orijin-
MarkaSpectraban
Miktar60gr
Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Güneş Koruma Faktörü-
Ürün Etiketleri-
Cilt Tipi-
Endikasyon-
Ambalaj Formu -
Ürün Formu -

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler