Uriage Bariesun Güneş Sonrası Balsam

Marka: Uriage Ürünleri
Stok Miktarı: VAR
Ürün Kodu: Uriage Bariesun After Sun Repair Balm 150 ml

44,90
35,92 %20İndirim 

Miktar:

Açıklamalar

Uriage Bariesun After Sun Repair Balm 150 ml


Açıklaması:

Kuru ve hassas ciltler için, güneş sonrasında cildi rahatlatan ve nemlendiren güneş sonrası balsamı.

        Uriage Bariesun Güneş Sonrası Onarıcı Balsam güneşe maruz kaldıktan sonra suyunu kaybederek aşırı kurumuş hale gelen cilt için tasarlanmıştır. Bu yumuşatıcı balsam çok konfor ve rahatlık sağlar. - Hızlı yatıştırır ve hoş bir serinlik bir hissi verir. Nemlendirici ve lipid yenileyici aktif maddeler ile gerginleşmiş olan cildi deskuamasyon karşı korur ve cildin yumuşaklığını ve esnekliğini geri kazandırır. Aynı zamanda güneş kaynaklı serbest radikallerin saldırılarına karşı vücudu ve cildi korur. Her güneşe maruz kaldıktan sonra kullanıldığında, bronzluğun süresini uzatır ve parlaklığını artırır.

Uriage Bariesun Balsam

         Uriage markasının ürünü olan 
Uriage Bariesun Güneş Sonrası Balsam, Uriage Güneş alt kategorisinde yer almakta ve orijini yani menşei Fransa’dır. Uriage Bariesun Güneş Sonrası Balsam, balsam formundadır. Plastik Tüp ile 150mllik miktar halinde ambalajlanmış ve erişkin olan herkesin kullanımı için tavsiye edilmiş ve hizmetine sunulmuştur. Kullanım amacı  güneşin zararlı etkilerini minimuma indirip vücudu korumak ve rahatlık vermektir. Uriage Bariesun Güneş Sonrası Balsam’ın Fransızca ismi Uriage Bariésun Baume Réparateur Après-Soleil, İngilizce ismi Uriage Bariésun After-Sun Repair Balm’dur.  

        Türkiye'de Sadece bayi eczanelerde satılan Uriage Bariesun Güneş Sonrası Balsam'ın Türkiye distribütörlüğünü Uriage Türkiye adına Velena Sağlık Hizmetleri yapmaktadır. Uriage Bariesun Güneş Sonrası Balsam ile beraber Uriage uzmanlarının tamamlayıcı olarak tavsiye ettiği Uriage Bariésun After-Sun Soothing Spray 150ml, Uriage Bariésun Children SPF 50+ Milk 100ml, Uriage Bariésun SPF 50+ Spray 200ml, Uriage Bariésun SPF 50+ Mineral Cream 100ml diğer ürünlerdir.

İçerik:
Aqua, Uriage Termal Kaynak Suyu, Paraffinum Liquidum (Madeni Yağ), Butyrospermum Parkii (Shea Yağı), Gliserin, Polisorbat 60, Sorbitan stearat, Setil Palmitat, Glyceryl Stearate, hidrojene Polydecene, PEG-100 stearat, Fenoksietanol, Akrilatlar / 10 C - 30 Alkil Akrilat çapraz polimer, Triethanolamine, Glikoz, Parfum (Koku), glisiretinik Asit, Dimetikon, Metilparaben, Propylparaben, Tokoferil Asetat, trehaloz, Askorbil Tetraisopalmitate


Kullanımı :

Güneşe maruz kaldıktan sonra, tercihen gün sonunda duş sonrası bolca uygulayın. Gerekli olduğu sıklıkta yenileyin. Yüz, vücuda uygulanabilir. Gözler ile temastan kaçının.

 Web Sitesi-
Marka Alt Serisi-
Yer Aldığı Kategoriler-
Kim Kullanmalı-
Kullanım Amacı-
Türkiye Distribütörü-
Faydaları-
Menşei, Orijin-
Parfümsüz-
Renkli Güneş Koruyucu-
Formülü-
Orijin-
MarkaUriage Türkiye
Miktar150ml
Doktor ve Eczacı Tavsiyesi-
Güneş Koruma Faktörü-
Ürün Etiketleriuriage bariesun after sun repair balm, uriage, bariesun, after, sun, repair, balm, uriage bariesun, after sun, repair balm, güneş sonrası onarıcı balsam, balsam, güneş sonrası, güneş, uriage güneş sonrası,
Cilt Tipi-
Endikasyon-
Ambalaj Formu -
Ürün Formu -

Ürüne ait yorum bulunamadı.

Benzer Ürünler