Telefonla sipariş
(212) 220 22 08
Orjinal eczane
garantisiyle
89 tl üzeri
ücretsiz kargo

« Cinsel Sağlık
Prezervatifler
Geciktiriciler
Kayganlaştırıcılar
Masaj Yağları
Cinsel Performans Arttırmaya Yardımcı
Kadınlar İçin Uyarıcı Ürünler
Erkekler İçin Uyarıcı Ürünler
Penis Geliştirmeye Yardımcı
Vajinal Nemlendiriciler
Yeni Ürünler
Sunny Baby 750 Royal Travel Sistem Ana Kucaklı Bebek Arabası - Sarı
Omron HJ-320E Walking Style
Sebamed Anti Hair Loss Şampuan Saç Dökülmesine Karşı 200 ml
Solante Laser-Peel SPF 50+ Sun Care Lotion 150 ml
La Roche Posay Redermic [C] PNM Anti-Aging Bakım 40ml
La Roche Posay Pigmentclar Serum 30ml
Bizden Haberler
18.9.2013
Uriage
18.9.2013
Uriage Depiderm
18.9.2013
Uriage Tolederm
1.8.2013 1
Avene Termal Su
5.6.2013 0
babe
Tüm Haberler
Ana Sayfa Cinsel Sağlık Geciktiriciler Procomil Geciktirici ve Ereksiyon Kremi 5gr

Procomil Geciktirici ve Ereksiyon Kremi 5gr

Procomil Geciktirici ve Ereksiyon Kremi 5gr

Resmi Büyüt

 
 
Hem Geciktirici Hemde Ereksiyon Kremi!...PROCOMİL KREM İLE HAYATIN TADINI ÇIKARIN!...

Procomil

Procomil-2

 
 
Fiyatı:Satış Fiyatı :

65,00 TL

 
İndirimli :
 

Stok Durumu

Stoklarımızda

Bu Üründen Adet
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

Procomil Geciktirici ve Ereksiyon Kremi 5gr - Procomil krem erken boşalmayı geciktiren ve ereksiyon sağlayan erkekler için özel Formula edilmiş bir geciktiricidir.

Ürün Özellikleri:

Procomil cream yüksek kalitesini sıkı kontrol şartlarıyla üretilerek kazanmıştır. Procomil cream penisin uzun süre dik ve ereksiyonda kalmasına ve erken boşalmayı önlemesine yardımcı olur

Procomil Nedir?

   Procomil; 100 yıl önce 1893 te Hamburg Almanya ‘da kurulan Walter Ritter Firması tarafından üretilmektedir.
  
   Procomil bir cinsel üründür. Erkekler için üretilmiştir. Etkileri; penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar ve boşalmayı  geciktirir. Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir. Procomil genelde sex film yıldızları tarafından kullanılmaktadır.   Filmlerde gördüğümüz uzun süreli sevişme sahneleri Procomil sayesinde olmaktadır.

 * Procomil'in Yan Etkileri Var mı?
Procomil'in günümüze kadar bildirilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ancak biz yine de uyarmakta fayda görüyoruz: Procomil uzun süreli ereksiyonlar  sağlarken vücudun ani su ve mineral  kayıplarına karşın vitaminle desteklenmesi vücut açısından daha sağlıklıdır.Ayrıca Procomil içeriğindeki E vitamini ile teni  
   beslemekte ve onarmaktadır.Böylece hem sizde hem de partnerinizde oluşacak olan tahriş en az seviyeye inmektedir.

* Kalite Kontrol

  Üretim Alman İlaç kanunları ve GMP (good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretim yapılmaktadır . Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP(good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.

Ürün İçeriği ve Erken boşalma Tedavi Yöntemi

       Erkekte cinsel anlamdaki sertleşme olgusu, penisin normal durumundan çıkarak, cinsel birleşmeye hazır duruma gelmesidir. Uyarılmadığında, bacak arasındaki kuytu yerine çekilmiş, ufalmıştır. Erbezleriyle birlikte bulunduğu yerde iyi korunmuş olup, vücutla birlikte rahatça hareket edebilir. Ancak bu yumuşak durumunda penisin dölyoluna girmesi olanaksızdır. Çünkü hem boyu girmek için kısadır, hem de sert olmadığından dölyolu dudaklarını ve duvarlarını aralayamaz. Erkekteki sertleşme evresi kadındaki uyarılma evresine denk düşer. Cinsel ve fiziksel uyarılma ile birlikte penise giden kan miktarı artar. Penisin üç ayrı bölgesinde süngeri andıran bir doku bulunur. Bu bölgelerde zaten var olan kan, yenisinin pompalanmasıyla iyice çoğalır ve süngersi dokunun delikleri kanla dolup şişerek normal büyüklüklerinin iki katından fazla irileşirler. Artan kan miktarı, bizzat penisin sertleşmesine yol açar. Penisin pembe renkli başı da büyümüştür. Kan miktarının artmasıyla penisteki bazı damarlar kasıldığından kanın penisten çıkıp vücuda geri gitmesi iyice güçleşir.

 

Bu Kan pompalama yöntemiyle irileşen penisin uzun süre boyunca aynı kan miktarı ile uyanık kalması, sertliğini koruması için kullanılan Procomil Geciktirici Spray ; normal orgazm süresini 45-60 dakika uzatmaktadır. Bununla birlikte cildi besleyerek tahrişi önlemektedir. Spray olduğundan bu tür gecikmeyi yalnız siz hissederseniz.Partneriniz ; kullandığınız ürün krem olmadığından, normal sürelerde orgazm olacak ve bu sizin daha çok zevk almanızı sağlayacaktır. 
       Procomil Geciktirici Sprey aynı zamanda erken boşalma sorunları olanların da reçetesiz olarak kullanabileceği ve tamamen doğal bir üründür. Erken boşalma sorununuz varsa Procomil kullanarak bunu hissetmeyebilir, zamanla iyileşme gösterebilirsiniz.

Procomil İçeriği : L-Arginine,Methyl Nicotinate, Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Saf su

SIK SORULAN SORULAR

Geciktirici sprey nedir ?

Bir cinsel ilişki esnasında penisin duyarlılığını etkileyerek (uyuşturarak) erken boşalmanızı tam anlamıyla engelleyen bir üründür.

Geciktirici sprey nasıl kullanılır ?

Bizden satın almış olduğunuz geciktirici spreylerin içerisinde Türkçe'ye çevrilmiş kullanma prospektüsü bulunmaktadır kullanım olarak son derece basit olmakta olup kolay bir şekilde uygulama yapılabilmektedir. Geciktirici spreyinizi cinsel ilişkiye girmeden penisiniz ereksiyon halindeyken sağ elinize geciktirici spreyi alarak iyice çalkalayıp, sol elinizin baş ve işaret parmağıyla penisinizin sünnet kesim bölgesinden tutarak sağ elinizin baş parmağıyla geciktirici spreyin püskürtme vanasına bastırarak 1 defa peniste duyarlılığın fazla olduğu bölgelere penisin kafasına (halk dilinde şapka diye tabir ettiğimiz) bölgeye püskürtüyoruz ve baş parmağımızla püskürtmüş olduğumuz geciktirici sıvıyı penisimize masaj yaparak iyice yediriyoruz. Hemen ardından da testislere 1 kez geciktirici spreyimizle püskürtüp aynı uygulamayı testislerimiz ede uygulayıp cinsel ilişkiye giriniz.

Kimler Kullanır ?

Geciktirici spreyi erken boşalma problemi olanlar veya erken boşalmayı engellemek isteyen 16-45 aş arası herkes kullanabilir.

Faydalımıdır ?

 Geciktirici sprey kullanıldığı taktirde penisin duyarlılığını azaltarak erken boşalmaları katiyen engellemektedir tabiki faydalıdır aksi iddia edilemez (kalitesiz
, dojaz miktarı az olan geciktiriciler hariç)

Hangi hallerde kullanılamaz ?

Geciktirici spreyi haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılabilir aksi taktirde peniste kızarıklık yapar. Geciktirici sprey erkeklerin kullanımı içindir bayanlar erkeklerin geç boşalması için vajinasına püskürterek kullanamaz veya bayanlar erkeklerinin erken boşalmalarını engellemek için içeceğinin içerisine püskürtülerek de kullanılamaz.

Erken Boşalma Problemi Nedir ?

Erken boşalma erkeklerin korkulu rüyasıdır. Erken boşalmanın nedenlerini, sebeplerini ve tedavi yöntemleri bu sayfada sizlerle paylaşacağız

Erkekleri etkileyen en sık görülen seksüel problemdir. Toplumun geneline bakıldığında ise, bu sorunun bir hayli yaygın olduğu görülüyor Çalışmalar bu problemin erkeklerin %40'ında endişelenmeyi gerektirecek bir boyutta olduğunu göstermektedir. Her erkeğin hayatının bir döneminde yaşadığı erken boşalma sorunu mutlaka vardır. Cinsel ilişkilerin en az yarısında her iki tarafın da tatmin olmasını engelleyecek kadar kısa sürede boşalmanın meydana gelmesine erken boşalma denir. En şiddetli durumunda, ki buda pek az  rastlanan bir durumdur, herhangi bir cinsel uyarı olmadan, yalnızca seksüel uyarıları düşünmek dahi boşalmayı tetikler. Ancak daha sık olanı vajinaya zorlama sırasında ya da hemen vajinaya girer girmez olanıdır.
Erken boşalmadaki önemli kriter boşalma erkeğin ve partnerinin isteklerinden önce olması ve bunu seksüel ilişkilerinde sıkıntıya yol açmasıdır. Erkekte istek dışı erken boşalma yaşandığı taktirde cinsel tatminde azalma, suçluluk, utanç ve hayal kırıklığı hissi yaratmaktadır

Erken boşalma en çok genç erkeklerde ve ilişkilerde yaşanmaktadır. Ereksiyon tam olamayınca erken boşalma kaçınılmaz olur. Çoğu zaman evliliklerde eşler bu sorunu kabullenmiş görünür; oysa evlilik dışı bir ilişkiye girildiğinde yeni partner için bu sorun büyük paniğe yol açabilir

İlk cinsel deneyimlerin sağlıklı olmayan ortamlarda yaşandığı durumlarda kişinin aşırı gergin ve bir performans gösterme gereği içerisinde ilişkiye yaklaştığı durumlarda erken boşlamanın sık görüldüğünü biliyoruz.

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı
 
 
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı!
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
  Human Euphoria Pheromone Erkek Kolonyası (Karşı Cinsi Etkileyici) 79,00 TL  Sepete At Stoklarımızda
  Nivea For Men Q10 Revitalising Cream Enerji Kremi 50ML Revitalising Cream 44,00 TL  Sepete At Stoklarımızda
  Babe Oil Soap Vücut Yıkama Yağı İndirimli Ürün 69,20 TL Tükendi
  Sebamed İntim Hijyenik Emülsiyon Hassas Kampanyalı Ürün 27,90 TL Tükendi
  Barielle Nail Strengthener Cream / Tırnak Güçlendirici Krem 29,50 TL Tükendi
  Bioderma Sebium Hydra Cream 40ml İndirimli Ürün Kampanyalı Ürün 44,55 TL Tükendi
Google+