Telefonla sipariş
(212) 220 22 08
Orjinal eczane
garantisiyle
89 tl üzeri
ücretsiz kargo

« Anti-Aging
Anti-Aging Gel & Jeller
Anti-Aging Kremler
Anti-Aging Serumlar
Anti-Aging Tonikler
Anti-Aging Setler
Anti-Aging Losyonlar
Anti-Aging Maskeler
Anti-Aging Tabletler
Anti-Aging Roll-on
Kırışıklık Önleyici Cihazı
Anti-Aging Yağlar
Yeni Ürünler
Avene Spf50 Güneş Spreyi Alana Güneş Sonrası Hediye
Ducray Sensinol Saç Bakım Serumu 30ml
Elancyl Cellu Reverse Special Ventre 75 ml
Bayer Contour Plus Şeker Ölçüm Stripi (50 Adet)
Bayer Contour PLUS Kan Şekeri Ölçüm Cihazı
Elancyl Cellu Reverse Serum Minceur 100 ml
Bizden Haberler
18.9.2013
Uriage
18.9.2013
Uriage Depiderm
18.9.2013
Uriage Tolederm
1.8.2013 1
Avene Termal Su
5.6.2013 0
babe
Tüm Haberler
Ana Sayfa Anti-Aging Anti-Aging Tabletler Activar AC-11 Kapsül 30 Kapsül

Activar AC-11 Kapsül 30 Kapsül

Activar AC-11 Kapsül 30 Kapsül

Resmi Büyüt

 
 
. . . .
DNA hasarlarını onarmaya yardımcı Yeni Nesil Anti-Aging Ürün

Activar Ürünleri

Activar AC-11 (Active Kromozom 11) Kapsül

 
 
Fiyatı:Satış Fiyatı :

116,82 TL

 
İndirimli :
 

Stok Durumu

Bu Üründen Adet
 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

Activar AC-11 (Active Kromozom 11) Kapsül 30 Kapsül - Yeni Nesil Anti-Aging Ürünü Özellikler:

 

   ACTIVAR® "Yeni Nesil" bir Anti-aging Ürün serisidir. Çünkü: AC-11™ içerir.AC-11 vücudumuzun doğal DNA onarım kapasitesini destekleyen tek doğal maddedir.AC-11™, ACTIVAR'ın formülünde cildimizi yaşlandıran iç ve dış zararlı, yıpratıcı etkenlerle savaşmak için yer alır. AC-11™, Amazon'un Yağmur Ormanları'na özel Uncaria tomentosa adlı yöresel bitkiden elde edilir. AC-11™ Diğer Cat's Claw ekstrelerinde bulunan alkaloidleri değil, yüzyıllardır Amazon'daki Peru yerlileri tarafından bilinen yararlı etkilerin sahibi olan karboksi alkil esterleri içerir. Bu temel etken madde (Cat's Claw) diye bilinen Amazon bitkisinden elde edilen ekstreler içinde sadece AC-11™'de vardır.

 

ETKİLERİ ;
 

    ACTIVAR®'ın içinde bulunan AC-11™ DNA hasarını azaltan ve aynı zamanda DNA tamirini hızlandıran bir doğal güçlü etkendir. 

   Peru'nun "Yağmur Ormanları'nda" yaşayan yerli kabileler 2000 yıldan daha uzun zamandır Uncaria tomentosa extresini özel yöntemlerle elde edip savaşçılarının sağlığının korunmasında ve yaşlıların tedavisinde kullanmaktadırlar. Klinik çalışmalar, hayvan ve hücre kültürü çalışmaları bu etken maddelerin inanılan etkilerini bilimsel olarak incelemiş ve doğrulamıştır. Tam olarak doğal kaynaklı bir üründür. Hem topikal olarak cilde uygulanabilir ,hem de ağız yolu ile kullanılabilir.Toksitesine rastlanmamıştır.30'dan fazla insan çalışması, çok sayıda hayvan ve hücre kültürü çalışmaları doğu ve batı yarıkürede yapılan çalışmalar yayınlanmıştır.DNA tamirini destekleyen, anti-aging, anti-inflamatuvar, immün güçlendirici etkileri bilimsel olarak desteklenmektedir. 14 patent ile korunan üretim yöntemi ile yüksek biyo-yararlanım ve etkinliği sağlayan formül elde edilmiştir.

 

GELENEKSEL KULLANIMI ;


   Yüzyıllardan beri Peru'da ve Yağmur Ormanları'nın zor doğal koşullarında yaşayan kabileler yüzyıllardır, genel durumu zayıflamış savaşçılarını veya yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle acı çeken yaşlıları tedavi etmek için doğanın sunduğu bitkilerden ilaç elde ettiler. Modern tıp bu bitkileri tanımladıktan sonra hangi etken maddelerin bu yararlı etkileri yarattığını araştırdı. Bu bitkilerden en çok araştırılmış ve hakkında dökümante edilmiş veri olanı Uncaria tomentosa'dır. Aynı yerden karşılıklı çıkan yapraklarının yanında, Yağmur Ormanları'ndaki yüksek ağaçlara tırmanan ince uzun tırmanıcı gövdesini tutan tırnaksı çıkıntılar nedeniyle de dilimizde "Kedi pençesi" olarak bilinir. Çalışmalar bu bitkinin kabuğundan elde edilen ekstrelerin ancak yerel yöntemler kullanıldığında istenen etkileri sağladığını göstermiş ve bu klinik yararlardan; sanıldığı gibi alkaloidler değil de karboksi alkil esterlerin sorumlu olduğu gösterilmiştir.

 

   AC-11™ (aktive kromozom 11) Uncaria tomentosa'dan yerel yöntemlerin GMP koşullarında uygulandığı, sıcak sulu ekstraksiyon yöntemi ile elde edilir. İçindeki karboksi alkil ester oranına göre standardize edilir. Özellikler taşıyan üretim yöntemi ve prosesler ile elde edilen bu ekstre; 14 ayrı uluslararası patent ile korunmaktadır.Güçlü karboksi alkil esterler kolayca deriye ve vücuda penetre olur. Yüksek biyo-aktivite gösterirler.

 

Önerilen Kullanımı ; Gıda takviyesi olarak ,günde 1 kapsül
 

Uyarılar ; 18 yaşın altında kullanılması önerilmez.Gebelik ve emzirme halinde doktorunuza danışınız.
 

21.03.2008 tarih ve 0834001850 sayılı kontrol belgesi ile Amerika'dan ithal edilmiştir.Activar® Nedir?

 

   - "YENİ NESİL" bir cilt bakım ürünüdür.
 

   - Formülünde hiçbir anti-aging üründe olmayan bir ekstre (AC-11®) bulunur.
 

   - ACTIVAR® anti-oksidan korumanın ötesine geçerek, DNA hasarlarını azaltmayı hedefleyen tek anti-aging üründür.
 

Bu nedenle "YENİ NESİL" anti-aging ürün olarak sınıflandırılır.


NEDEN YENİ NESİL?

 

ÇÜNKÜ: Formülünde bu güne kadar hiçbir anti-aging üründe olmayan bir ekstre (AC-11®) bulunur.

 

   AC-11®’in hücredeki doğal DNA onarıcı sistemin kapasitesini artırdığı gösterilmiştir. DNA hasarları: yaşlanma ve dejenerasyonun sebebidir. Yani yaşlandıran zaman değil, onarılamadan biriken DNA hasarlarıdır.
 

   ACTIVAR® anti-oksidan korumanın ötesine geçerek,  vücudun doğal DNA onarımını artırmayı hedefleyen tek anti-aging üründür. Bu nedenle “YENİ NESİL” anti-aging ürün olarak sınıflandırılır.
 

   ACTIVAR® her biri tek başına kullanıldığında bile marka olmuş çok iyi kozmetik maddelere aynı anda sahipken, ayrıca içerdiği AC-11® ile bu gün var olan tüm cilt bakım ürünlerinin önüne geçer.
 

   AC-11® Japonya’da ilk piyasaya verildiği 2009 yılında en çok kullanılan ilk 10 kozmetik madde içine girmiştir.


"TEMEL CİLT BAKIM" ürünüdür.
 

Aynı formülde hem anti-aging hem de günlük cilt bakım özelliklerine sahiptir. Makyaj malzemeleri ve güneş koruma ürünleri ile geçimlidir. Ayrıca:
 

   - Güneş koruyucu ürünlerin etkilerini artırır.
 

   - Yapılan kozmetik uygulamaların etkinliğini ve kalıcılığını artırır.
 

   - Göz çevresinde tek formülde üçlü etki sağlar.
 

   - Makyaj ürünleri ve güneş koruyucularla geçimlidir.


ACTIVAR NEDEN TEMEL CİLT BAKIM ÜRÜNÜDÜR?

 

   Çünkü: Aynı formülde hem anti-aging hem de günlük temel cilt bakım özelliklerine sahiptir. Makyaj malzemeleri ve güneş koruma ürünleri ile geçimlidir. Bu nedenle ACTIVAR® “TEMEL CİLT BAKIM” ürünüdür

 

   Cilde zarar veren; özellikle UV ışınların ve kimyasal ajanların o anda verdikleri zararları azaltıp, sonrasında da oluşan hasarların onarımını destekler. Cildi ve cilt altı dokuyu onaran, cilt altını kalıcı şekilde destekleyen vücudun kendi kollajenini ürettiren, içerdiği AC-11® ile yaşlanmayı geciktiren benzersiz bir formüldür.

 

Üç formu ile anti-aging etkilerin yanısıra,

 

   - Çok iyi ve kalıcı bir nemlendirme sağlar,
 

   - Kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur,
 

   - Doğum lekeleri de dahil cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olur,
 

   - Cilt altı dokuyu destekler, güçlendirir,
 

   - Gözaltı morlukları, torbalarını ve ifade kırışıklıklarını tek ürünle azaltmaya yardım eder.

 

TEMEL CİLT BAKIM Ürünü olma farklılığını aşağıdaki temel özelliklerden alır.

 

   - Güneş koruyucu ürünlerin koruyuculuğunu artırır, güneş koruyucularla birlikte uygulandığında, güneşin zararlarından ve yaşlandırıcılığından koruyucu etkilerini artırır. 

   - Makyaj ürünleri ile kullanılabilir akma yapmaz, 

   - Yapılan kozmetik uygulamaların etkinliğini ve kalıcılığını artırır,

   - Artan kollajen sayesinde cildi taşıyan ve sarkmalara karşı duran cilt altı matriks yapısını güçlendirir. 

   - Aynı zamanda içerdiği MDI kompleks sayesinde oluşan yeni ve güçlü kollajenin parçalanmasını yavaşlatır. MDI kompleks balık kıkırdağından elde edilen bir koruyucu enzimdir.

 

Bu sayede kullanım ve kozmetik uygulamaların sonuçları daha belirgin ve kalıcı olur.


"AKILLI FORMÜL"e sahiptir.

 

   İçindeki Cuivridon® sayesinde cildi besleyen sebumu incelterek yüzün kuru ve yağsız bölgelerine de yayılmasını, o bölgelerin de beslenmesini, böylece yüzün yağ dağılım dengesini sağlar.
 

   Etkilerini hem yağlı hem de kuru ciltlere uygun tek "AKILLI FORMÜL" de birleştirmiştir.


AKILLI FORMÜL

 

   İçindeki Cuivridon® sayesinde cildi besleyen sebumu incelterek yüzün kuru ve yağsız bölgelerine de yayılmasını, o bölgelerin de beslenmesini, böylece yüzün yağ dağılım dengesini sağlar.

 

   Hem yağlı hem de kuru ciltlere uygun tek formülde etkilerini birleştiren “AKILLI FORMÜL” özelliğine sahiptir. Hassas ciltlere de uyan bir formül içerir.

 

   Aynı formülde gözaltı morlukları, göz altı torbaları ve ifade kırışıklıklarını azalmak için geliştirilmiş mükemmel bir Göz Çevresi formuna da sahiptir.

 

   Anti-oksidan etkiler gösterir, ACTIVAR®’ın formülünde C Vitamini, E vitamini, Co enzim Q-10, alfa lipoik asit, beyaz çay ekstresi gibi çok güçlü anti-oksidanlar vardır. Buradaki C vitamini bir çok anti aging formülden farklı olarak yağda erir forma dönüştürülmüştür. Bu sayede diğer formüllerden farklı olarak cilt altına inebilir.

 

   ACTIVAR® yalnız epidermis’te değil, aynı zamanda cilt altında da (dermis) çok iyi ve kalıcı etkiler gösterir.

 

   Epidermisde: seboregülatör etki ile yağlı besleyici salgının (sebum) incelmesini, kolayca kuru bölgelere dağılmasını sağlar. Komedon oluşumunu azaltır, gözenekleri sıkılaştırır, cildi kalıcı olarak nemlendirir. Cilt lekelerini azaltır, cilde daha doğal görünüm verir. Aynı zamanda makyaj ve başka cilt bakım malzemeleri ile geçimlidir, birlikte kullanılabilir. 

 

   Dermiste: Cilt altının destek doku matriksindeki zengin kollajen yapının yıkılmasını engeller, vücudun kendi Tip I ve Tip III kollajenini sentezlemesini uyarır. Cildi kalıcı şekilde nemlendirir. İrritasyon varsa yatıştırıcı etkiler yapar. Çok iyi ve kalıcı bir nemlendirme sağlar, cilt altındaki kollajen ve elastik lifleri güçlendirerek cildin gergin, pürüzsüz hal almasını sağlar. Kırışıklıkları azaltmaya yardım eder, kırışıklıkların tabanını doldurarak derinliğini azaltır. Mimik kaslarını gevşeterek de kırışıklık gidermeye yardımcı olur. Her iki tabakada da güçlü anti-oksidan etkinliğe sahiptir.

 

   İşte ACTIVAR® epidermiste çabuk başlayan, hemen göze çarpan kozmetik güzelliğin yanı sıra cilt altındaki destek dokunun güçlendirilmesi ve güçlü anti-oksidan etkilerle kırışıklıları azaltan, güçlü anti-oksidan etkiler ile aynı zamanda koruyucu olarak işlev görür.

 

   Tagler: activar,activar fiyat,activar krem fiyatı,activar ac 11,activar (ac-11) dna hasarını onarmaya yardımcı krem,activar göz kremi,activar ayşenur yazıcı,activar gece kremi,activar maske

 


 

Ürün Özellikleri

Ürün Etiketleri : activar,ac,11,active,kromozom,11,kapsül,yeni,nesil,anti,aging Ürünü,tl,fiyati,en,ucuz

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı
 
 
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı!
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
  Dr. Scholl Topuk Dikeni Koruyucusu Small 19,90 TL Tükendi
  Organicum Aktif Organik Bakım Kremi İndirimli Ürün 28,90 TL  Sepete At
  Lionesse Tırnak Makası 777 602AG 5,05 TL  Sepete At Stoklarımızda
  Sebamed Onarım Şampuanı 200 ml 19,00 TL  Sepete At
  Organicum %100 Organik Şampuan - Kuru ve Normal Saçlar İçin İndirimli Ürün 16,15 TL  Sepete At
  OHTpeptide 3 Yüz-Boyun Kremi (6 oz.) 329,00 TL  Sepete At Stoklarımızda
Google+