Telefonla sipariş
(212) 220 22 08
Orjinal eczane
garantisiyle
89 tl üzeri
ücretsiz kargo

« Saç Bakım
Yağlı Saçlar
Kuru Saçlar
Hassas Saçlar
İnce Telli Hacimsiz Saçlar
Kepekli Kuru Saçlar
Kepekli Yağlı Saçlar
Boyalı Saçlar
Permalı Saçlar
Yıpranmış Saçlar
Seboreik Dermatit
Saç Dökülmesini Önleyici
Seyrek Saçı Kapatıcı & Örtücü
Kepek Önleyici Ürünler
Bebek Saç Bakım Şampuanları
Saç Bakım Şampuanları
Saç Bakım Losyonu
Saç Bakım Kremi
Saç Bakım Serumu
Saç Bakım Maskesi
Saç Bakım Yağı
Saç Bakım Sütü
Saç Bakım Kürü
Saç Bakım Köpüğü
Saç Bakım Tonikleri
Saç Bakım Balsamları
Saç Bakım Seti
Saç Boyaları
Saç Banyosu
Renk Yenileyici Ürünler
Saç Şekillendirici & Jöleler
Saç Spreyi
Sabunlar
Saç Güneş Koruyucusu
Folixir
Yeni Ürünler
Avene Spf50 Güneş Spreyi Alana Güneş Sonrası Hediye
Ducray Sensinol Saç Bakım Serumu 30ml
Elancyl Cellu Reverse Special Ventre 75 ml
Bayer Contour Plus Şeker Ölçüm Stripi (50 Adet)
Bayer Contour PLUS Kan Şekeri Ölçüm Cihazı
Elancyl Cellu Reverse Serum Minceur 100 ml
Bizden Haberler
18.9.2013
Uriage
18.9.2013
Uriage Depiderm
18.9.2013
Uriage Tolederm
1.8.2013 1
Avene Termal Su
5.6.2013 0
babe
Tüm Haberler
Ana Sayfa Saç Bakım Saç Dökülmesini Önleyici HC Herbal Hair Care Complex 110 ml / Saç Bakım Kompleksi

HC Herbal Hair Care Complex 110 ml / Saç Bakım Kompleksi

HC Herbal Hair Care Complex 110 ml / Saç Bakım Kompleksi

Resmi Büyüt

 
 
. . . .
21 GÜNDE MÜKEMMEL SAÇLAR..

HC

pr543

 
 
Fiyatı:Satış Fiyatı :

44,95 TL

 
İndirimli :
 

Stok Durumu

Tükendi  Stoğa Girdiğinde Haber Ver.

 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

HC Herbal Hair Care Complex 110 ml / Saç Bakım Kompleksi

Özellikler :

Saç bakimi ve bütün saç sorunlari üzerine bilimsel araştırmalar ve makaleleri yayınlanmış çeşitli bitkilerden özel formüle edilerek hazırlanmış,tamamen doğal ve bitkisel saç bakım ürünüdür.   

İçerisinde hiçbir kimyasal,sentetik ve boyar madde içermemekle birlikte kokusu,kıvamı ve rengi tamamen içerdiği bitki özlerinden kaynaklanmaktadır.

Hc'nin 6 Farklı Etkisi :
1- Etkili ve doğal bir saç bakımı :

Kullanılan çeşitli kimyasal maddeler (saç boyaları,yanlış şampuan seçimi,renk açıcıları vs..) ,çevresel faktörler(hava kirliliği vs..) ,stres ve tekrarlanan saç suistimalleri (fön,aşırı ve sert fırçalama,sert havlu kurulaması vs) ile oluşan tüm saç sorunlarında,saçın bozulan yapısını onarır ve tekrar sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Çevresel faktörler,stres,saça kullanılan kimyasal maddeler vs. yüzünden saçların bozulan yapısı onarır,tekrar sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır..İçerdiği vitamin ve bitki özleri sayesinde saça kaybettiği özelliklerini yeniden kazandırarak, saçlarımız için gerekli ve bitkisel saç bakımı sağlar..

2-Saç dökülmesinde etkili çözüm :

HC,saçları dipten uca besleyip güçlendirerek dökülmelerini önler.. Düzenli kullanımda ,kullanıcılarımızın saç dökülmelerinin en asgariye indiği veya tamamen ortadan kaybolduğu görülmüştür..Haftada 2 kere belirtilen şeklide uyguladığınız  taktirde saçlarınız eskiye göre oldukça sağlıklı  ve güçlü görünecek ; elinizi saçınıza attığınızda, taradığınızda, banyoda ya da sabahları yastığınızda bulduðunuz dökülen saçlarınızın kısa sürede kaybolduğuna şahit olacaksınız..

Genetik kaynaklı saç dökülmelerinde ise  ( BKN: Erkek Tipi Saç Dökülmesi ), kullanıcılarımızın mevcut durumu koruma ve saçlarını güçlendirerek dökülme sürecini uzatmaları önemle tavsiye edilmektedir..
3- Kepek,kırılma ve saç derisi sorunlarında olumlu etki :

İçeriğinde bulunan bazı bitki yağ  ve özleri sayesinde  ( BKN. Ürün içeriği ), kepek ve saç derisi sorunlarında birkaç kullanımda olumlu etki sağlamakta ve sorunların tamamen ortadan kalktığı görülmektedir..Kullanıcılarımızın bizlere ilettiği veya  bizzat şahit olduğumuz olumlu birçok sonuçlar nedeniye ,bu sorunları olan kişilerde özellikle  tavsiye ediyoruz.. Kırılma ve yıpranma sorunlarında ise düzenli kullanıldığında mutlak bir düzelme ve başarı söz konusudur..

4- Hızlı saç uzaması :

Saçlara gerekli vitamin ve bakım desteğini sağladığından,tüm HC kullanıcıları ,ürünü düzenli kullandıkları süre boyunca normal saç uzamasının yaklaşık 2 katı hızlı saç uzamasıyla karşılaşmaktadırlar..

5- Kolay şekil alan hacimli , yumuşak ve parlak saçlar.

HC kullanan müşterilerimizin %100 ünün ,ilk kullanımdan  itibaren saçlarında gördükleri ilk değişiklik ,saçlarının eskiye oranla daha parlak ve yumuşak olmasıdır. Böylelikle saçlarınız herzamankinden daha güçlü ve bakımlı olacak, elektriklenme, sünme gibi olumsuz özelliklerinden kurtulacak, kolay şekil alan, fön çekilen ve taranan hale gelecektir.

6- Kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek bir üründür.

Uyarıcı,kuvvetlendirici ve nemlendirici etkileri için kullanılan şampuan öncesi saçlı deri için bitkisel yağ uygulamaları,saçlı deri üzerindeki ölü hücreleri gevşetir ve soyar,besleyici,yumuşatıcı ve oksitlenmeyi önleyici yararlar sunar..Yağ uygulamaları saçlı deriyi daha fazla esnekleştirir,yağlı ve kaşıntılı saçlı deri sorunlarının her ikisini de normalleştirir ve tüm saç köklerinin dolaşımını arttırır..Bu uygulamalar içinde bulunan protein ve yağ asitleri saçı kuvvetlendirir ve düzleştirirken sağlıklı bir parlaklık da katacaktır..Eğer pek çok şekillendirici ürün kullanma eğilimizde iseniz,şampuanlama öncesi bitkisel yağ uygulamaları saç veya saçlı deriniz üzerinde ince tabakalar veya birikimler üzerinde yumuşatıcı bir etki yapacaktır

Uyarıcı,kuvvetlendirici ve nemlendirici etkileri için kullanılan şampuan öncesi saçlı deri için bitkisel yağ uygulamaları,saçlı deri üzerindeki ölü hücreleri gevşetir ve soyar,besleyici,yumuşatıcı ve oksitlenmeyi önleyici yararlar sunar..Yağ uygulamaları saçlı deriyi daha fazla esnekleştirir,yağlı ve kaşıntılı saçlı deri sorunlarının her ikisini de normalleştirir ve tüm saç köklerinin dolaşımını arttırır..Bu uygulamalar içinde bulunan protein ve yağ asitleri saçı kuvvetlendirir ve düzleştirirken sağlıklı bir parlaklık da katacaktır..Eğer pek çok şekillendirici ürün kullanma eğilimizde iseniz,şampuanlama öncesi bitkisel yağ uygulamaları saç veya saçlı deriniz üzerinde ince tabakalar veya birikimler üzerinde yumuşatıcı bir etki yapacaktır

İçerik :      .
   HC  Herbal Hair Care Complex,saç üzerine etkileri asırlardır bilinen ve klinik bilimsel deneylerle kanıtlanmış 19 çeşit bitki özü, bitkisel yağ ve doğal vitaminlerden oluşan oldukça zengin içerikli,%100 doğal-%100 bitkisel bir saç bakım kürüdür.
-  HC 19  Extract  
-  Olive oil,Amyglade oil,Sesama oil,Ricini oil,Jojoba oil,Pinus terebinthinae,Corlie oil,Wheat oil,Rosmarini oil,Lilium  oil,Tocopherol oil.
-  Doğal vitamin kompleksi

HC 19  EXTRACT ,   formül oranları ve özel imalat  tekniği; yüzlerce kişiyi kapsayan araştırma-deneme-gözlem ve istatistiklerle oluşan çok yoğun ve uzun bir sürecin neticesidir.
HC nin en önemli kısmını oluşturan bitkisel ekstresi  HC 19 Extract    ; özenle seçilmiş bitkilerin yaklaşık 15 gün süren ve bu süre boyunca hergün devam eden özel ekstraksiyon işlemleri sonucu meydana gelmektedir..
Organik zeytinyağı (OLİVE OİL) :
Antik çağlardan bu yana zeytinyağı ile güzellik arasında yakın bir ilişki göze çarpmaktadır.Saç ve cilt üzerinde iyi etkiler bırakması,kırışıklıkları önlemesi,deriyi yumuşatması ve saçları gürleştirip parlatması nedeniyle yüzyıllardır kullanılan bir bakım ürünüdür. Gençlik iksiri olarak da bilinen bu mucizevi yağ,içerdiği E vitamini sayesinde cildi ve saçları yumuşatır,saç dibi kaslarını geliştirir.Tüm saç sorunlarında kullanılmakla birlikte saçların renginde kalmasını da sağlamaktadır.
Badem yağı (AMYGDALAE OİL) :
Protein,demir,kalsiyum,fosfor ve B vitaminlerini içerir.Haricen kullanımda yara tedavi edici,yumuşatıcı ve saçları gürleştirici etkisi vardır.Kırık oluşumunu engelleyici,besleyici,koruyucu ve nemlendirici olarak saç bakımında kullanılır.Susam yağı (SESAME OİL) :
E vitamini ve minareler bakımından oldukça zengindir.Cildin ve saçların E vitamini ihtiyacını karşılar.Özellikle kepekli ve mantar enfeksiyonlu saçlara iyi gelir.İçerdiği kalsiyum dolayısı ile vitamin eksikliği olan ve kırılan saç ve tırnakların dostudur.
Hint yağı: (RİCİNİ OİL) :
Modern tıpta kuvvetli bir müshil ilacı olarak kullanılan hint yağı,özellikle ince telli ve çabuk kırılan saçlar için ideal bir onarıcı yağdır.Saçları kuvvetlendirir ve parlaklık verir.
Çörekotu Yağı (NİGELLA SATİVA OİL) :
Saçı besler, dökülmesini önler, kılcal damarları uyararak kan dolaşımını düzenler.Kepeğin önlenmesinde oldukça etkilidir..Etki ve faydaları saymakla bitmeyecek çörekotu hakkında Peygamber Efendimiz bir hadisinde ; ' Şu siyah küçük tanede ölümden başka her derde deva vardır..'  buyurmuşlardır..
Jojoba yağı (JOJOBA OİL) :
Kimyasal olarak diğer yağlardan farklıdır.Doğada saç derisinin yağına yapısal olarak en yakın yağdır.Çeşitli nedenlerden dolayı kaybolan saç derisi yağı,saç sorunlarına yol açar.Jojoba yağı cilt tarafından kolayca emilir.Bu özelliği nedeniyle kaybolan saç derisi yağının yerine geçerek saç sorunlarında yenileyici olarak kullanılır.
Çam terebentin (PİNUS TEREBİNTHİNAE) :Onarıcı etkisiyle saç uçlarını onarır,kökleri kuvvetlendirerek dökülmelerini önler.Saça  parlaklık verir ve kepek oluşumunu engeller.Antiseptik,dezenfektan ve kan çekici özelliğinden dolayı saçların tedavisi,korunması ve bakımında %100 olumlu sonuç vermektedir..
Fındık yağı (CORYLİE OİL) :
Madensel elementler(potasyum,magnezyum,fosfat,kalsiyum,demir) ve E,B1,B2,B6 vitaminleri ve oleik asit içerir.Bedensel olarak birçok hastalıkta kullanılmakla beraber,çok yüksek oranda vitamin deposu olduğundan saç ve cilt rahatsızlıklarında olduça etkili bir yağdır.
Buğday yağı (WHEAT OİL) :
E ve B vitaminleri ,karbonhidratlar ve doymamış yağ asitleri içerir.Zihin yorgunlukları,sinir bozuklukları ve çeşitli cilt rahatsızlıklarında da kullanılan buğday yağı,içerdiği vitaminler nedeniyle yıpranmış saçları besler ve korur.
Biberiye yağı (ROSMARİNİ OİL) :
Yapısında tanen,acı madde,organik asitler ve glikozitler bulunur.Haricen kullanıldığında kan dolaşımını arttırdığı ve saçları kuvvetlendirip dökülmeleri azalttığı bilinmektedir.Zambak yağı (LİLİUM OİL) :
Nemlendirici,tazelik ve yumuşaklık verici etkilere sahiptir.Kuru saç ve cilt bakımında  kullanılan zambak yağı,ayrıca hoş kokusu nedeniyle de tercih edilen bir yağdır.
Isırgan otu (URTİCA T.) :
Kökü,yaprakları ve tohumları dahil olmak üzere her kısmı şifa deposu olan  ısırgan otu,ısırgangiller familyasının örnek bitkisidir.Isırgan bitkisinin tüm yüzeyini saran ve dokunulduğunda insanın tenini yakan tüylerinde formik asit ve tüm bitkide histamin,klorofil,asetilkolin,demir ve C vitamini  bulunur.
Büyük ısırgan(urtica diocia) ve küçük ısırgan(urtica urens)  en sık rastlanan,heryerde bulunuşu ve kolay uygulanışıyla tıbbi etkilerinden en faydalanılan türleridir.Saç ve tırnakların ana maddesi olan keratini güçlendirerek saç dökülmelerini ve tırnak kırılmalarını önler.Saç derisinin doğal dengesini koruyarak saç köklerini besler,saçın daha sağlıklı görünmesini sağlar.Isırgan otu ayrıca saç tellerinde bir miktar kalınlık yaratır.;bu da saçların daha tok ve dolgun görünmesini sağlar.
Biberiye (ROSMARINUS OFFİCİNALİS) :
Ballıbabagiller familyasındandır.Halk arasında kuş dili olarak da geçen bitkinin anayurdu Akdeniz havzası olup,ülkemizde batı ve güneydoğu kıyı şeridinde yetişen,çok yıllık çalı görünüşlü bir bitkidir.
Biberiye bitkisi sağlığa yararlı birçok özelliğinin (kan dolaşımını hızlandırır,idrar söktürücüdür,sinirleri yatıştırır vs..)yanısıra mükemmel bir güzelleştiricidir.Saç diplerindeki bezleri uyarır,erken saç dökülmelerini önler.Bu nedenle özel şampuanların yapımında kullanılmaktadır.Ayrıca şampuanla yıkamaktan yıpranan saçları onarıp canlandırır.
Kekik (THYMUS T) :
Ballıbabagiller familyasındandır.Anayurdu Avrupa’nın güneyi olup,ülkemizde kekik türlerinden 40 kadarı güneş gören kurak tepeler ve sırtlarda kümeler oluşturarak yaygın ve doğal bir şekilde yetişmektedir.Kan dolaşımını güçlendirerek saça kuvvet ve parlaklık kazandırır.Saç diplerini uyarır,canlılık verir…
Dulavratotu (LAPPUS OFFİCİNALİS) :
Birleşikgiller familyasındandır.Anayrudu bilinmeyen,ülkemizde Doğu ve Kuzey Anadolu bölgelerinde kırsal kesimde ve yol kenarlarında yetişen çok yıllık dayanıklı otsu bir bitkidir.
Bitkinin kök gövdesi ve yaprakları inülin,uçucu yağ,tanen,acı glikozitler,mikrop kırıcı maddeler ve alkoloitler içerir.Romalılar zamanından beri sağlığa yararlı birçok etkisi(kanı temizler ,sindirimi kolaylaştırır,bedeni güçlendirir vs..)bilinen bitki,deri ve saç sorunlarının tedavisinde oldukça etkindir.Saç ve saçlı derideki kaşıntı,kepek ve benzeri sorunların çözümünde kullanılır. Saçın doğal olarak büyümesi ve saçlı derinin daha sağlıklı olması için gerekli olan fitosteroller ve yağ asitleri içerdiğinden saç bakımı konusunda oldukça yararlı bir bitkidir.
Papatya (MATRICARIA T):
Anayurdu Avrasya olan ve ülkemizde de çok yaygın olarak yetişen papatya,10-50 cm kadar boylanabilen dayanıklı,çok yıllık otsu bir bitkidir.Yaprakları parçalı ve tüysüzdür.Çiçekleri sarı beyaz renklerde küçük başlar şeklinde olup güzel kokuludur.
İçeriğindeki pek çok alkoloidler nedeniyle antioksidan,antienflamatuar ve antimikrobial etkiye sahiptir.Deriyi vesaçı besler,yumuşatır,saç derisi ve saç köklerini güçlendirir.
Latin çiçeği (TROPAEOLUM MAJUS) :
Latinçiçeğigiller familyasının örnek bir bitkisidir.Anayurdu Latin Amerikadaki serin Ant Dağlarıdır.Gösterişli çiçekleri ve yaprakları nedeniyle dünyada yayılan Latin çiçeği,ülkemizde de bazı yerlerde süsü bitkisi olarak yetiştirilmektedir.
İçerdiği yararlı maddeler arasında C vitamini,glukosinat,hardal yağı ve bakteri yok edici bileşikler bulunur.Antioksidan etkilidir.Saç folikülündeki kan dolaşımını düzenleyerek uyuyan saç köklerini harekete geçirir ve saç dökülmelerini önler.Yağlı ve kuru saç derisinde yağ üretimini ve yağ dengesini düzenler.
E VİTAMİNİ:
Hücre zarında bulunan,sekiz doğal formu olan ve kimyasal dilde alfatokoferol olarak bilinen bir vitamindir.Antioksidan ve anti-aging özelliği ile bilinir.Kan dolaşımını güçlendirir ve dokuların onarımı için gereklidir.
Saçın nem dengesini düzenlediğinden,kaybettiği canlılığı kazanmasını sağlar.Kadın ve erkekte görülebilecek saç dökülmesi ,saç tellerinin kuruması,canlılığını yitirmesi ve saç altı derisinin sağlığını kaybetmesi gibi problemlere karşı etkili bir çözüm sağlar.
B VİTAMİNİ:
Bütün B vitaminleri saç ve cildin altın koruyucuları olarak adlandırılırlar.Cilt ve saç ile ilgili fonksiyonları düzenler,enerji üretiminde yardımcı olarak görev yaparlar ve hücrelerin yaşamalarına yardım ederler.
B1 (Thiamine) Kan dolaşımını arttırarak,saç köklerinin beslenmesini sağlar.Saç büyümesini hızlandırır,hacim kazandırır.
B2 (Riboflavin) Saç köklerini uyararak derinin oksijen alımını kolaylaştırır.Kepek oluşumunu engeller.
B6 (Pyridoxine) Eksikliği saç tellerinin zayıflamasına,çabuk kopmasına yol açar.Saç foliküllerinin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için önemli bir vitamindir.
B12(Cyanocobalamine) Özellikle kadın tipi saç dökülmesinin önlenmesindeki etkisi oldukça fazladır.Eksikliğinde saç dökülmesi ve gri saç rengi(depigmentasyon)görülür.

SAÇ SEYRELMESİ   İÇİN KULLANIM ŞEKLİ:

Gün aşırı sadece seyrelen bölgeye masaj yaparak uygulayın ve birkaç saat saçınızda bekletin..Sonra şampuanla yıkayın ve durulayın..

Bu etkili yöntem ile bir süre sonra seyrelen bölgede bir yoğunlaşma ve yeni saç oluşumlarını görebilirsiniz..Ama bu süreç birkaç aylık bir tedavi sürecidir..Bu nedenle en az 2-3 kutu HC kullanılmasını tavsiye ederiz...

KEPEK ve SAÇ DERİSİ SORUNLARI  İÇİN KULLANIM ŞEKLİ:
Öncelikle saç diplerine,daha sonra tüm saça friksiyon şeklinde masaj yaparak uygulanır. 45 dakika ile  2 saat arası saçta bekletildikten sonra şampuanla yıkanır.En etkili sonucun alınabilmesi için haftada 2-3  kez kullanılması tavsiye edilir.

Kepek bir saç derisi sorunudur..HC; saçta bekletildiği süre boyunca saç derisini tedavi edecek ve saç derisinin yağ-nem dengesini ayarlayarak etki gösterecektir...

SAÇ UZAMASI VE SAÇ BAKIMI  İÇİN KULLANIM ŞEKLİ:
Öncelikle saç diplerine,daha sonra tüm saça friksiyon şeklinde masaj yaparak uygulayın..1-2 saat saçınızda beklettikten sonra şampuanınızla yıkayın..

İlk kullanımdan sonra saçınızdaki yumuşaklığı,parlaklığı ve kolay taranmayı göreceksiniz..Saçlarınızın hızla uzadığını hissetmeniz,1 kutu HC bitimine doğru olmaktadır..Bu nedenle 2. kutuya geçmenizi özellikle tavsiye ederiz..

HC;  saç sorunlarınız ortadan kalktıktan sonra hemen bırakılmamalıdır..Haftada 1, ya da iki haftada bir saçlarınız için gerekli olan vitamin ve mineral desteğini kazandırarak güçlendirmeniz, çevresel faktörler nedeniyle bozulan saç yapınızı onarmanız için özellikle tavsiye edilir..

GÜNEŞ VE DENİZİN ZARARLI ETKİLERİ İÇİN:
Tatile çıkmadan önce çantanızda mutlaka 1 şişe HC bulundurmanızı tavsiye ederiz..
Denize ve güneşe çıkmadan önce az bir miktar HC yi saçlarınıza sürün..Gün sonunda alacağınız duş sonrası saçlarınızın ne kadar parlak, yumuşak ve canlı olduğunu göreceksiniz..

HANGİ ÜRÜNÜ KULLANMALIYIM ?
Saç sorunlarınıza göre  HC COMPLEX  ve  HC 19 ŞAMPUAN  ürünlerimizden hangisi kullanmanız gerektiği konusunda tavsiyelerimiz:

SAÇ DÖKÜLMESİ ve KEPEK : 
HC COMPLEX  i mutlaka kullanmalısınız..Yanında kimyasallardan arınmış HC 19 ŞAMPUAN da kullanarak saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz..Bu nedenle ya sadece HC COMPLEX, ya da SET olarak öneriyoruz..

HIZLI SAÇ UZAMASI :  
Saç uzaması 1. şişenin sonunda doğru gözle görülür etki sağlayacaktır ve 2. şişe sonunda sonuçları net olarak görebileceksiniz..

SAÇ BAKIMI :
Saç bakımı için kullanacaksanız HC COMPLEX i 1 veya 2 şişe olarak öneriyoruz..

TATİL SIRASINDA HC :
Sadece 1 şişe HC tüm tatil sırasında yeterli olacaktır..

- Uzun saçlı bayan kullanıcılarımızın saçlarını öne eğip,oldukça kolay bir şekilde tatbik etmelerini öneririz..

- Uzun ve düz saçlı kullanıcılarımız ise saçlarına uyguladıktan sonra kalın dişli bir tarakla yavaş bir şekilde tarayarak tüm saça dağıtmaları oldukça uygun bir yöntemdir..Uçları kuru ve kırılma   sorunu yaşayan kişiler ise ellerine sıktıkları HC yi özellikle saç uçlarına yedirerek uygularlarsa,belli bir zaman sonra saçlarındaki değişikliği  ve yumuşaklığı hissedeceklerdir.

- Ürünü tatbik sırasında elinize mutlaka bir miktar saç gelecektir ki bu çok doğaldır ..Saçınızı su ile ıslatıp masaj yapsanız dahi aynı sonucu görmeniz muhtemeldir.. Çünkü gün içerisinde dökülmesi gereken belli bir saç sayısı vardır..Ürün yağ bazlı bir kıvamda olduğundan ,gün içinde zayıflayan ve dökülmesi gereken saçlar elinize yapışır..

   Saç dökülmesindeki azalmayı,diğer tatbiklerde elinize gelen saç sayısındaki azalmadan anlayabilirsiniz..  

- Ürün tatbikinden sonra saçınızı yıkarken çok aşırı şampuanlamayın..Gün boyu etkilerinin saçta kalması ve nem-yağ dengesinin sağlanması açısından herzamanki gibi ya da 1 fazla şampuanlamanız yeterlidir..

    Ürünün içerisinde hediyemiz olan bir adet bone bulunmaktadır..Dilerseniz tatbik ettikten sonra boneyi takabilirsiniz..Bonemiz tek kullanımlık değildir,atmayınız..Sıcak su ve sampuanla yıkayarak diğer tatbiklerde kullanabilirsiniz..  

- Bazı  kullanıcılarımız üründen az bir miktarı saç kremlerinin içerisine koyarak,durulama sırasında uygulayarak saçlarının gün boyu yumuşak ve parlak kalmasını sağlamışlardır..  

- Bazı bayan kullanıcılarımız ise,rimellerinin içine   birkaç damla damlatarak rimellerinin donmamasını,kirpik ve kaşlarına sürerek de kalınlaşmasını ve güçlenmesini sağlamışlardır..( Bilhassa kirpiklerlere sürerken göze temas etmemesine dikkat ediniz..) Özellikle tavsiye ederiz...

Bayan kuaförleri ve saç boyası kullananlar için:

Boya işlemi sırasında, boyanın içine çok az bir miktar HC koyduğunuzda hem boyanın kötü kokusunu maskeleyecek,hem de boya sonrası saçlar oldukça yumuşak bir şekil alacaktır..Tavsiye ederiz..

Yan Etkiler :
Ürünümüz HC, tamamen bitkisel ve doğal içeriği nedeniyle güvenle kullanabileceğiniz bir üründür..İçeriğindeki bitki özlerine ( ısırgan otu,biberiye,kekik vs. ) aşırı hassasiyeti olan kişilerde saç derisinde bir miktar kızarıklık yapması doğaldır..Bu durumda kullanım sıklığını azaltmanız tavsiye edilmektedir...

Kaş ve kirpiklerin güçlenmesi -uzaması için kullanırken ,göze kaçmamasına ve temas etmemesine dikkat edilmelidir..

Saç Uzaması için kullanım tavsiyemiz:
Öncelikle saç diplerine,daha sonra tüm saça friksiyon şeklinde masaj yaparak uygulayın..Sonra tüm saça ellerinizle ya da kalın dişli tarakla dağıtın..1-2 saat saçınızda beklettikten sonra şampuanınızla yıkayın..Haftada 2 kere uygulamanız yeterlidir.
İlk kullanımdan sonra saçınızdaki yumuşaklığı,parlaklığı ve kolay taranmayı göreceksiniz..Saçlarınızın hızla uzadığını hissetmeniz,1 şişe HC bitimine doğru olmaktadır..Bu nedenle 2. kutuya geçmenizi özellikle tavsiye ederiz..
 

Saç Dökülmesi, saç dökülmesine bitkisel çözüm, ahmet maranki saç dökülmesi, saç dökülmesine çözüm, saç dökülmesi nasıl önlenir, saç dökülmesini önlemek, saç dökülmesi nedenleri, saç bakımı, kadınlarda saç dökülmesi, Saç Dökülmesi ile ilgili aramalardır. Bu konularda bilgi almak için uzmanımıza danışabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı
 
 
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı!
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
  Solecrin SPF 50+ Faktör Güneş Koruyucu Emülsiyon 100ml 74,50 TL  Sepete At
Google+